The University of Göttingen

The University of Göttingen

The University of Göttingen

Введення

The University of Göttingen - це всесвітньо відомий дослідницький університет. Заснований в 1737 р. В епоху Просвітництва, університет відданий цінностям соціальної відповідальності науки, демократії, толерантності та справедливості. Він пропонує широкий спектр предметів на 13 факультетах: природничих, гуманітарних, соціальних та медичних наук. Університет є одним з найбільших у Німеччині, маючи понад 30000 студентів та пропонуючи програми до 212 градусів.

Георг-Август-Університет Геттінген

Georg-August-Universität Göttingen, заснований у 1737 році, - це науково-дослідний університет зі світовим ім'ям, який спеціалізується на навчанні під керівництвом досліджень. Університет відрізняється багатим різноманіттям предметного спектра, особливо в гуманітарних науках, чудовими можливостями для наукових досліджень та чудовою якістю сфер, що визначають його профіль. З 2007 по 2012 рік Георг-Август-Університет Геттінгена був нагороджений фінансуваннями Ініціативи досконалості німецького федерального та державного урядів з його інституційною стратегією на майбутнє під назвою «Геттінген. Традиція - інновації - автономія ”. Університет зміг реалізувати всі заходи концепції. Зараз університет Геттінгена розробляє успішно встановлені заходи для подальшого постійного просування позитивних зрушень університету в наукових дослідженнях та навчанні.

Університет з традицією

Університет носить ім'я свого засновника Георга Августа, короля Великобританії Георга II, курфюрста та герцога Брунсвік-Люнебурзького (Ганновер). У спорідненості з духом Просвітництва, Геттінген відмовився від верховенства теології і поставив його здібності на рівних. Як академічне місце розташування Геттінген довгий час розглядався як центр математичного світу - позиція втрачена, однак, у 1933 році, коли за нацистського панування понад 50 професорів і викладачів були змушені покинути університет, серед них декілька з 45 нобелівських лауреатів імена яких пов’язані з містом. Після закінчення Другої світової війни Геттінгенський університет першим у Німеччині відновив свою викладацьку діяльність і став одним із найбільших вищих навчальних закладів країни.

Університет як фонд

Інтенсифікація процесу інтернаціоналізації, сприяння вдосконаленню дослідницької роботи та викладання, прийняття структур бакалаврату та магістратури, надання всім рівням університету більшої автономії та самовідповідальності, оптимізація розподілу ресурсів: ці кроки характеризують нещодавно проведені в університеті реформи. На початку 2003 р. Університет Георга-Августа став першим німецьким університетом із широким спектром дисциплін, який набув юридичного статусу фонду за публічним правом. З тих пір Університет розширив свій дослідницький профіль, створив нові дослідницькі організації, такі як Дослідницькі центри Куранта та Ліхтенберг-Коллег, активізував співпрацю в Геттінгенському містечку, залучив та утримав видатних науковців та підтримав набір чудових студентів та молодих науковців з за кордоном.

Геттінгенський кампус

The University of Göttingen розглядає свої великі дослідницькі традиції та різноманітність предметів як особливі сильні сторони. Майже всі навчальні дисципліни, включаючи медицину, представлені на 13 факультетах, виняток становлять технічні науки. Університет Георга-Августа також відрізняється тісною інтеграцією в мережу першокласних позауніверситетських дослідницьких установ, в яких беруть участь, найвизначніше, Академія наук Геттінгена, Німецький центр приматів, Німецький аерокосмічний центр та п'ять інститутів Макса Планка . Разом ці місцеві партнери створюють з університетом альянс для співпраці у науково-дослідній та викладацькій діяльності, який, можливо, є унікальним у Федеративній Республіці за своєю глибиною та широтою.

Успішні елементи, серед яких спільно працюють спільні науково-дослідні центри, молодші наукові групи та об'єкти інфраструктури, а також комбіновані професорські призначення. Ця співпраця нещодавно створила видатні наукові центри, які отримали фінансування від Німецького дослідницького фонду (DFG) та Федерального міністерства освіти та досліджень. В рамках Ініціативи досконалості, просування Кластеру досконалості „Наномасштабна мікроскопія та молекулярна фізіологія мозку (CNMPB)“ та Геттінгенської вищої школи з нейронаук; Біофізика та молекулярні біології (GGNB) будуть продовжені на другому етапі програми.

Завдяки позитивному впливу на навчання студентів та сприяння молодим дослідникам, що походять від нейро- та біологічних наук в Геттінгені, ці напрямки досліджень, культивовані разом з інституційними партнерами університету в кампусі Геттінгена, відіграють важливу роль у формуванні його профілю. Досконалість досліджень на міжнародному рівні також демонструється в галузі хімії, фізики конденсованої речовини та оптики, біорізноманіття та екології, геобіології та чистої математики, а також у вивченні німецької мови та літератури, сходознавстві та античному світі та теології.

В результаті інтеграційного процесу місцевої дослідницької спільноти виникли особливості, що стосуються Геттінгена, для залучення та утримання чудових дослідників як у Німеччині, так і за її межами, а також розпочато та розвивається науково-дослідна діяльність найвищої якості. Аналогічним чином, розвиток надзвичайно талановитих молодих учених та вчених є центральною стратегічною метою університету Георга-Августа.

Навчання на відмінно

Геттінген має багато переваг як місце для університетських студій, яке Георг-Август-Університет покращує шляхом розробки інноваційних програм ступенів, структур бакалаврату та магістратури, проведення систематичної інтернаціоналізації своїх навчальних програм та впровадження заходів із забезпечення якості. В даний час тут навчається приблизно 30 000 молодих людей, приблизно одинадцять відсотків з яких перебувають з-за кордону - яскрава демонстрація того, наскільки привабливим є університет на міжнародному рівні. Спектр пропонованих дипломних курсів виділяється як надзвичайно хорошими навчальними закладами в галузі природничих наук та наук про життя, так і широтою предметної різноманітності в гуманітарних та соціальних науках, вибір якого знайшов лише невелика кількість університетів Німеччини. Такий спектр предметів дозволяє вирішувати всебічні проблеми з міждисциплінарної точки зору, навіть на бакалаврському рівні. На вибір 80 предметів, на шляху до випуску зі ступенем бакалавра можливо близько 1000 комбінацій.

У своєму постійно розширюваному діапазоні магістрів та кандидатів наук Програми, які університет розвиває досконалості та пропонує близькість до досліджень. Навчальні програми англійською мовою, двонаціональні ступені та обов’язкові періоди, проведені за кордоном, готують випускників до міжнародного ринку праці. The University of Göttingen ще більше зміцнюються за рахунок розширення партнерських відносин. На додаток до тісного комплексу європейських університетів в рамках програми Еразмус, численні співпраці на рівні університетів, викладачів та інститутів сприяють навчальним поїздкам у всьому світі, а в деяких випадках також надають стипендії.

У 2011 р The University of Göttingen мав успіх із своїми пропозиціями щодо подальшого підвищення якості навчання та викладання в рамках «Пакту якості викладання» німецького федерального та провінційного урядів. З тих пір Геттінгенський університет розширює пропоновані ним академічні програми та додатково оптимізує якість умов навчання. Ці заходи будуть розроблені у співпраці зі студентами.

Розвиток вчених і вчених завтрашнього дня

Докторська підготовка в Геттінгені сконцентрована на структурованих програмах, що базуються на чотирьох аспірантурах: Школа наук Університету Георга Августа (GAUSS) - Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften (GGG) - Graduiertenschule für Geisteswissenschaften Göttingen (GSGG) - Вища школа сільського господарства GFA і GSFA див .: www.graduiertenschulen.uni-goettingen.de). Чотири вищі школи забезпечують організаційну структуру для дослідницьких навчальних груп, докторських програм та Міжнародних дослідницьких шкіл Макс-Планка. Метою цих шкіл є оптимізація умов досліджень та навчання для кандидатів докторантів, пропонуючи інтенсивний нагляд та ряд семінарів, призначених для підвищення кваліфікації першокласних науковців та науковців. Вища школа нейробіології, біофізики та молекулярних біологічних наук Геттінгена, яка діє під дахом Наукової школи університету Георга Августа (GAUSS), отримує кошти в рамках Ініціативи досконалості з 2007 року. GRK) створені на обмежений період з метою просування молодих дослідників та підготовки їх до доктора наук. У Міжнародних дослідницьких школах Макса Планка, Макс-Планк-Гезельшафт у співпраці з партнерами з Університету займається сприянням молодим вченим та пропонує особливо обдарованим студентам з Німеччини та за кордоном можливість здобути докторську ступінь особливої відзнаки.

Університетська бібліотека світового класу

Заснування бібліотеки університету Геттінгена в 1734 р. Стало знаковою подією: вперше в історії бібліотеки була втілена в життя концепція сучасної дослідницької бібліотеки, і заклад став першою всебічною академічною бібліотекою європейського рівня. Сьогодні Геттінгенська державна та університетська бібліотека Нижньої Саксонії (Niedersächsische Staats- und Universitätsbibliothek Göttingen, SUB) продовжує займати полюсну позицію. На сьогоднішній день це одна з найбільших бібліотек Німеччини, маючи понад 7,8 мільйонів одиниць медіалу Фонди включають 5,8 млн. Томів, 1,5 млн. Мікроформ, 34 000 електронних журналів за ліцензією, 321 000 карт, 14 000 періодичних видань у друкованій формі, 14 000 рукописів, понад 3100 інкунабул, 400 заповітів та безліч цифрових матеріалів. Крім того, в інститутах та кафедрах існує ще 138 незалежних галузевих бібліотек. Центр компетентності цифрової бібліотеки зі світовим ім'ям, SUB керує чи бере участь у численних науково-дослідних проектах у цій галузі.

Заява про місію Георг-Августа-Університету Геттінгена

Преамбула

In Publica Commoda - На благо всіх читає напис на Медалі Фонду Георга-Августа-Університету Геттінгена. Створена в епоху Просвітництва (1737) і віддана її критичному духу, "Джорджія Августа" була одним з перших європейських університетів, який відмовився від верховенства теології і досяг рівності всіх факультетів. Акцент на фундаментальних дослідженнях та орієнтація на критику джерел та експерименти виявилися вирішальними передумовами для розвитку сучасної гуманітарної та природничих наук, подій під сильним впливом Грузії Августи.

Історія Георг-Августа-Університету Геттінгена донині характеризувалася науковим прагматизмом та відчуттям реальності, а також глибоким усвідомленням суспільної відповідальності науки. Ця традиція охоплює внески "Göttinger Sieben" (1837) та Макса Борна, Отто Ганна, Вернера Гайзенберга та Карла Фрідріха фон Вайцзекера, які ініціювали "Göttinger Erklärung" (1957) із закликом до відмови від ядерної зброї кожен опис. Саме за цією традицією сьогодні Грузія-Августа визначає себе та свою місію. Згадуючи найтемнішу главу своєї історії в період націонал-соціалізму, Університет прагне використовувати свої сили у формуванні гуманного, толерантного та мирного світу.

Самосприйняття

Georg-August-Universität Göttingen визнає свою позицію в науковому співтоваристві, де він перебуває разом із дослідницькими університетами міжнародного значення. У межах досліджень та викладання, навчання та подальшої освіти цілями університету є

  • Зберегти традиційне сприйняття розбірливо, зробити його придатним для використання та, завдяки чудовому навчанню, передати його майбутнім поколінням;
  • Отримувати нові знання з усіх дисциплін, також за межами загальноприйнятих кордонів;
  • Надати можливість всім, хто навчається в університеті, діяти відповідально у своїй науковій діяльності, а також у всіх сферах культурного, політичного та економічного життя.

У своїй традиції як провідний університет Просвітництва, Георг-Август-Університет Геттінген відданий своєму обов'язку

  • Підтримувати тісний союз досліджень та викладання для їх взаємного стимулювання;
  • Розглянути в критичній рефлексії політичні, соціальні та комерційні інтереси цього дня;
  • Роблячи це, зберегти та захистити свободу університету у наукових дослідженнях та його незалежність у науковому викладанні.

Георг-Август-Університет Геттінген сприймає себе як шрифт інновацій, що збагачують усі сфери життя, вважаючи це своїм завданням

  • Співпрацювати з іншими науковими установами у галузі досліджень та викладання,
  • Оприлюднювати результати своїх досліджень та сприяти їх використанню та,
  • Сприяти відповідальному розвитку регіонального середовища.

Георг-Август-Університет Геттінген

  • Прагне сприяти реалізації рівних можливостей та подоланню всіх гендерних, етнічних, культурних, соціальних та релігійних збройних ситуацій, які протистоять цьому;
  • Прагне забезпечити суворе дотримання етичних принципів належної наукової практики;
  • Інформує широку громадськість про розподіл своїх завдань та прагне до відкритих дебатів щодо результатів своїх зусиль.

Цілі та засоби

На основі своїх досягнень у науково-дослідницькій та викладацькій діяльності Georg-August-Universität Göttingen прагне підвищити свою міжнародну репутацію, зосередившись на своїх особливих сильних сторонах:

  • Інтернаціональність - підвищення його здатності залучати науковців, науковців та студентів з-за кордону; розширення міжнародних мереж та партнерських відносин для сприяння науковим дослідженням та молодим науковцям
  • Викладання та навчання на основі досліджень - розробка навчальних програм, пов’язаних з дослідженнями, та професійно-орієнтованих курсів навчання та подальшої освіти, аспірантури та молодших наукових груп, в яких молоді вчені та вчені проводять незалежні дослідження
  • Міждисциплінарність та різноманітність - активізація співпраці між гуманітарними та соціальними, природничими та науками про життя та збереження предметної різноманітності в інтересах вирішення проблем для формування майбутнього
  • Автономія - посилення самовідповідальності університету як Фонду публічного права, включаючи також його ради, факультети та установи
  • Співпраця з неуніверситетськими установами - розширення та інституціоналізація співпраці з відповідними науково-дослідними установами в галузі науки, торгівлі та громади.

Цивільний застереження

Університет обіцяє свою відданість миру та справедливості у світі. Університет та викладачі, що працюють в ньому, прагнуть служити миру у світі шляхом досліджень та викладання. Відповідаючи за суспільство, вони зобов'язуються підтримувати у своїх діях внутрішні етичні принципи науки та вченості.

Заява про місію, Геттінген, липень 2006 р., Доповнена Цивільним застереженням, прийнятим резолюцією Сенату університету, 13 лютого 2013 р.

Місія для викладання та навчання

The University of Göttingen працює над розвитком загального розуміння належного викладання з метою розробки загальної концепції викладання та навчання в Університеті з березня 2017 р. До обговорення викладання та навчання в The University of Göttingen брали участь викладачі, студенти, та особи з академічної адміністрації у загальноуніверситетському процесі участі. 15 серпня 2018 року заява про місію викладання та навчання в The University of Göttingen яка виникла в результаті цього процесу, була прийнята Сенатом одноголосно. Внутрішні та зовнішні експерти у галузі вищої освіти підтримували та сприяли розвитку спільного розуміння викладання та навчання.

Перший проект був представлений та обговорений на другому Конгресі майбутнього університету в листопаді 2017 р. Наприкінці зимового семестру 2017/18 рр. Проект Положення про місію був затверджений Центральною комісією з викладання та навчання та деканами Рада з досліджень. Потім, у літньому семестрі 2018 року, відбулося спільне засідання, в якому взяли участь представники Президентської ради та Сенату, студенти, декани та декани досліджень, щоб дати останні штрихи до заяви про місію.

В останні роки The University of Göttingen доклав значних зусиль для покращення умов навчання та якості викладання, також спираючись на підтримку проектів, що фінансуються Пактом якості викладання в університеті. Заява про викладання та навчання тепер пропонує викладачам та студентам важливу орієнтирну основу та створить міцну основу для постійного розвитку якості викладання в The University of Göttingen .

Як університет, орієнтований на дослідження, всесвітньо відомий університет, The University of Göttingen переслідує ідеали та освітню концепцію Просвітництва. Він прагне свободи досліджень та викладання.

Спільнота викладачів та студентів рухається інтелектуальною цікавістю, конструктивною, критичною культурою дискусій та участю у вищих освітніх та соціальних питаннях. Студентів заохочують до їх особистого розвитку та дають їм можливість розумно обґрунтовувати судження з метою підготовки їх до успішної роботи у своїх майбутніх сферах діяльності. The University of Göttingen готує своїх студентів до відповідальних посад як в академічних колах, так і в інших місцях.

Викладачі залучають студентів до дослідницької практики, а також до сучасних академічних дискусій, і навіть на ранніх стадіях навчання допомагають їм отримати уявлення про дослідження, що проводяться в університеті та заочних науково-дослідних інститутах у кампусі Геттінгена. Це викладання на основі досліджень дозволяє студентам викликати інтелектуальну цікавість та радість у навчанні та критично взаємодіяти зі своїм предметом. Факультети надають спеціальні знання, а студенти набувають важливих методичних, цифрових та соціальних навичок. Вони розробляють досвід вирішення проблем для вирішення спеціалізованих, міждисциплінарних та міждисциплінарних питань, а також соціальних проблем як на місцевому, так і на глобальному рівнях. Це забезпечує першокласну основу для розвитку конкретних предметних ідентичностей та дає можливість студентам навчатися впродовж життя.

The University of Göttingen очікує від студентів та викладачів позитивного, відкритого та шанобливого ставлення в класі. Відповідно до принципів рівних можливостей та справедливості, інклюзивне та гнучке навчальне середовище та навчальні програми дозволяють студентам самостійно та конструктивно внести свій різний досвід та здібності та розвивати свої знання.

The University of Göttingen стикається з глобальними проблемами. Студенти розглядають спеціалізовані питання з різних точок зору, і вони доповнюються міжнародними точками зору. Вони вчаться спілкуватися і діяти відповідально і з повагою в різних умовах. Разом зі своїми міжнародними партнерами The University of Göttingen проводить дипломні програми, пропонує інтернаціоналізовані навчальні програми та підтримує розміщення іноземних студентів, пов’язаних із навчанням.

The University of Göttingen розглядає себе як цегляний університет. Він використовує цифрові інновації для доповнення викладання в університеті належним чином та для просування нових позицій у дидактиці. Студенти та викладачі знайомляться з потенціалом цифрових медіа та віртуальної мобільності як засобу міжнародної мережі, а також поліпшення сумісності навчання, кар'єри та приватного життя та подолання бар'єрів.

Тісне взаємозв’язок оцифрування, інтернаціоналізації та орієнтації на різноманітність, разом із викладанням, заснованим на наукових дослідженнях, створюють основи для якісного та успішного навчання в університеті в Геттінгені.

Девізом The University of Göttingen є “In publica commoda”, або “На благо всіх”. Відповідно, The University of Göttingen розглядає викладання та навчання у розумінні всебічної освіти. Сюди також входять соціальні, економічні та екологічні аспекти діяльності у напрямку сталого розвитку. Тож девізом є заклик до викладачів та студентів, щоб вони сприяли загальному благу в соціальних дискусіях та проектах як під час навчання, так і як викладачі, а також як активні громадяни.

Відданий майбутньому

The University of Göttingen визнаний дослідницьким університетом високого міжнародного рівня. Його відмінні риси включають акцент на викладанні, заснованому на дослідженнях, та надзвичайну різноманітність предметів, представлених, особливо в гуманітарних науках. Відмінні умови для наукових досліджень у галузі природничих наук та чудова якість досліджень у цій галузі також сприяють чіткому та унікальному профілю університету. У 2007 році, на основі своєї інституційної стратегії під назвою "Геттінген. Традиція - інновації - автономія", Georg-AugustUniversität був одним з університетів, який успішно виник на першій фазі Ініціативи досконалості німецьких федеральних та державних урядів. Це фінансування було використано для створення нових дослідницьких центрів, таких як Центри Куранта та Ліхтенберга-Коллега, а також для створення інноваційних дослідницьких центрів. Окрім того, набирали високообіцяючих молодих науковців та провідних дослідників, інтегрованих у pusеттінгенському містечку. Ці заходи призвели до загального посилення популярності університету як на національному, так і на міжнародному рівні, і вони будуть перенесені в майбутнє.

Університет носить ім'я свого засновника Георга Августа, короля Великобританії Георга II, курфюрста та герцога Брунсвік-Люнебурзького (Ганновер). Відповідно до духу Просвітництва, факультети були засновані як рівноправні сутності: теологія вже не брала на них першості. Перший факультет математики та природничих наук виник у Геттінгені. Протягом значного періоду університет розглядався як центр математичного світу, але цей статус було втрачено в 1933 р., Коли за нацистської влади понад 50 професорів та викладачів були змушені покинути. Серед цих дослідників було кілька з 45 нобелівських лауреатів, імена яких пов'язані з Геттінгеном.

Після Другої світової війни Геттінген був першим університетом Німеччини, який відновив викладацьку діяльність. Вона розширилася і стала однією з найбільших у Німеччині - кількості студентів, які зараз навчаються

приблизно 29 300. Університет постійно працює над підвищенням міжнародного характеру та досконалості своїх досліджень та викладання. Навчальні програми були перетворені на структури бакалавра та магістра. Університет функціонує на основі підвищеної автономії та самовідповідальності персоналу на всіх рівнях, а використання ресурсів було оптимізовано. У 2003 році Геттінген став першим університетом Німеччини з широким спектром дисциплін, що набули юридичної форми фонду в рамках публічного права.

На другому етапі Ініціативи досконалості Університет Геттінгена успішно подав пропозиції щодо оновлення на підтримку Вищої школи та Кластеру передового досвіду. У кластері досконалості «Мікроскопія на нанометровому діапазоні та молекулярна фізіологія мозку» (CNMPB) методи мікроскопії з високою роздільною здатністю, за допомогою яких можна аналізувати дрібні структури та процеси в живих нервових клітинах, отримують подальший розвиток. Мета полягає в тому, щоб отримати уявлення, які можуть дозволити прийняти нові діагностичні та терапевтичні стратегії для боротьби з такими захворюваннями, як Паркинсон та шизофренія. Також продовжується успішна робота Геттінгенської вищої школи з нейронаук, біофізики та молекулярних біологічних наук (GGNB). В даний час GGNB, який підтримується чотирма університетськими факультетами, трьома інститутами Макса Планка та Німецьким центром приматів, приймає 430 докторантів, які працюють у рамках дванадцяти програм.

Крім того, Університет продовжить реалізацію проектів, викладених у його другій Інституційній стратегії. Фінансування було залучено для значного поліпшення наукових досліджень та презентації цінних академічних колекцій університету, а також для розширення його інфраструктури електронних досліджень на базі ІТ.

Дослідження та перспективи дослідження

Серед сильних сторін університету Геттінгена - велика дослідницька традиція та різноманітність предметів. Майже всі навчальні дисципліни, включаючи медицину, але за винятком інженерних наук, представлені на 13 факультетах. Університет тісно взаємопов’язаний з видатними науково-дослідними установами, розташованими на місцях. Ця мережа становить Кампус ген. Геттіна, де така співпраця створює ідеальні рамкові умови для проведення науково-конкурентоспроможних досліджень на найвищому рівні та відкриває особливі можливості для набору та утримання чудових дослідників у Німеччині та за її межами. Університет та його партнери роблять акцент на вихованні талановитих молодих дослідників, які виявляють особливий потенціал.

Успіх цієї співпраці підтверджується спільними науково-дослідними центрами, що працюють спільно, дослідницькими навчальними групами, об'єктами спільної інфраструктури та комбінованими професорськими призначеннями. В даний час Університет Геттінгена приймає десять науково-дослідних центрів, чотири дослідницьких підрозділи та десять дослідницьких навчальних груп із функцією координатора, що є вражаючим свідченням наукової сили Геттінгенського містечка та тісної співпраці між університетом та неуніверситетськими науковими установами. Розвиток у контексті Центрів спільних досліджень є особливо позитивним, їх кількість зросла з трьох (2009) до десяти (2015).

Отже, Геттінген є конкурентоспроможним місцем дослідження в національному порівнянні, особливо з огляду на групи дослідницьких тренінгів, де він посідає перше місце серед університетів Німеччини. Фокуси досліджень, розроблені спільно з неуніверситетськими науковими установами, зокрема в галузі нейро- та біологічних наук, визначають особливості у профілі університету. Кластер передового досвіду та Вища школа у цій галузі були успішно створені за рахунок фінансування з першого етапу Ініціативи передового досвіду (2006-2012 рр.). Надзвичайно інноваційна робота обох суб’єктів продовжується, і вона буде вдосконалюватися та вдосконалюватися у міру переходу до наступної операційної фази.

Також прикладом чудової науки та стипендії, що проводяться на міжнародному рівні, є галузі досліджень серцево-судинної системи, молекулярної біології, конденсованої речовини, біології, біорізноманіття та екології, економіки розвитку, релігієзнавства та сучасних східноазіатських та індійських досліджень.

Розташування

  • Göttingen

    Georg-August-Universität Göttingen, Wilhelmsplatz 1 (Aula), , Göttingen

Запитання