Прийом заявок на 2021 рік закрито - Зареєструйтеся, щоб отримувати оновлення, коли буде оголошено наступну стипендію!

Здійсніть свої мрії зі стипендією Keystone!

Що таке стипендія Keystone?

Keystone Academic Solutions пропонує чотири стипендії для студентів і дві стипендії для аспірантів. Стипендії будуть запропоновані шістьом студентам, які мають гарну освіту та здатні продемонструвати мотивацію змінювати світ через свою освіту.

Хто може подати заявку?

Майбутні студенти, яким на момент початку програми виповнилося 18 років і які планують навчатися за програмою бакалаврату або магістратури на денній формі навчання. Відвідайте наші студентські веб-сайти сьогодні, щоб знайти свою програму навчання та виграти одну з шести доступних стипендій Keystone!

Як подати заявку на отримання стипендії Keystone?

Будь ласка, заповніть свої дані, і ми повідомимо вас, коли буде запущено наступну стипендію!

Про Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions щомісяця допомагає понад шести мільйонам студентів знайти ідеальну навчальну програму для них. Ми допомагаємо майбутнім студентам вивчити сотні варіантів навчання та напрямків в одному місці, будь-коли та будь-де. Ми збираємо всю актуальну інформацію та новини про вищу освіту та надаємо студентам платформу та інструменти для безпосереднього спілкування з представниками приймальних комісій університетів і коледжів по всьому світу. Роблячи це, ми даємо людям повсюди можливість обирати освіту, щоб вони могли досягти своїх особистих і професійних цілей!

Відвідайте наші веб-сайти сьогодні, щоб знайти свою програму навчання

  • Охорона здоров'я досліджень логотип
  • Логотип Bachelorstudies
  • Логотип lawstudies