Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 15 Магістр наук (MSc) в Фінанси та економіка 2024

15 Магістр наук (MSc) Програми в Фінанси та економіка 2024

Огляд

Є кілька областей дослідження, які, як широкий і вражаючі з фінансів та економіки. Кожне рішення, що ми робимо в нашому житті вправи на економічних принципах, таких як нестача, корисності і попиту та пропозиції. Для допитливого студента, магістра в галузі фінансів і економіки є відмінним способом, щоб дізнатися не тільки про те, що мотивує нас приймати рішення, але й зробити і розвивати цінні відносини і посилання, які можуть привести до прибуткової кар'єри в світі фінансів і економіка.

&nbsp

Що таке магістра в галузі фінансів і економіки? Це курс навчання охоплює економічну теорію, обчислення, бухгалтерський облік, фінанси і закони & правила. Всі ці компоненти необхідні для студента, щоб отримати значимий розуміння як місцевих, так і глобальних економічних тенденцій, які впливають на наше життя. Курсова також може бути адаптована для задоволення потреб кожного студента, якщо вони хочуть, щоб сконцентруватися на конкретній галузі.

&nbsp

Переваги отримання магістра в галузі фінансів та економіки міріади. В першу чергу, вивчення економіки і фінансів в цілому дає одне більш глибоке розуміння світу і те, що мотивує людей, щоб зробити їх вирішення. Крім того, потенційні роботодавці залучені до заявників, які обирають цей тип складною і практичної курсу.

&nbsp

Вартість отримання магістра в галузі фінансів та економіки залежить від багатьох факторів, таких як тип навчального закладу (державного проти приватного, локального VS. з країни), а довжина плану ступеня. Вартість може змінюватись в широких межах, тому важливо для потенційного студента для дослідження навчання і зборів в декількох установах, щоб дізнатися більше.

&nbsp

Кар'єрні можливості для людей з цією мірою практично безмежні. Управління бізнес, фінансовий аналіз, інвестиційний банківський бізнес, і інші корпоративні шляхів розвитку кар'єри високого рівня є типовими.Крім того, кар'єрі в області бухгалтерського обліку, оподаткування і людських ресурсів є популярні варіанти. Тим не менш, власники ступеня також може продовжити кар'єру в таких областях, як наукові кола, урядові розробки політики і права.

&nbsp

Є програми по всьому світу, які пропонують ступінь магістра в галузі фінансів та економіки. Якщо ви зацікавлені в онлайн-класи або в-класі команд, є багато установ, які можуть запропонувати вам шанс просунутися Ваша освіта в галузі фінансів та економіки. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Фінанси та економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання