Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Магістр наук (MSc) в Маркетинг моди 2024

10 Магістр наук (MSc) Програми в Маркетинг моди 2024

Огляд

Менеджери з міцну основу в галузі міжнародного бізнесу та крос-культурних комунікацій необхідні в рамках індустрії моди з метою задоволення потреб конкурентному ринку і зростаючої споживчої бази. Магістр наук (MSc) в маркетинг моди можуть забезпечити всебічний погляд на індустрію моди і пропонують курси, які відповідають вимогам Маркетинг цьому високо конкурентному полі.

Зацікавлені студенти можуть запитати, що таке магістра в маркетинг моди? MSc в маркетинг моди є подальше освіту, які можуть наділити учнів знаннями і створення необхідного для ефективної боротьби з спілкування та просування моди. Студенти можуть вчитися вирішувати культурні та інтелектуальні запити глобальної аудиторії промисловість 'и в постійно мінливому суспільстві. Різноманітність курсів доступні, в тому числі роздрібної управління, передові методи ведення бізнесу, маркетинг в епоху глобалізації та бренд-менеджмент, в числі інших варіантів.

Вибираючи навчання маркетинг моди, студенти можуть отримати вигоду з програми ступеня, яка забезпечує міцну основу маркетингу, комунікації та міжнародного бізнесу. Студенти також отримати уявлення про всіх основних областях роздрібної торгівлі та міжнародної моди маркетингу, включаючи розробку продукту, споживчої поведінки, бренд-менеджмент, глобальний аналіз ринків і мерчандайзингу.

Залежно від організації і країни, в якій він знаходиться, витрати на реєстрацію буде змінюватися. Майбутні студенти повинні досліджувати школу ретельно інформації про плати, яка справляється і визначити, яка програма найкраще підходить свої потреби.

Випускники програми можуть знайти себе у високому попиті на різних посадах в індустрії моди, зокрема, в бренд-менеджменту, в Інтернеті або друку маркетинг, мода мерчандайзингу або розробки продукту.Ці позиції стали досить конкурентоспроможними, щоб студенти, які отримують ступінь магістра в галузі може розвинутися міцні ділові основи для розуміння роботи галузі та подальшого їх шанси на отримання роботи після закінчення навчання.

Програма пропонує інтернаціональні страви з декількох університетів. Як онлайн, так і на кампусі класів пропонуються, і студенти з обмеженим доступом до об'єкта може отримати вигоду з інтернет-опцій. Гнучкі графіки неповний робочий день або повний робочий день курсів також можуть бути доступні. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Мода
 • Маркетинг моди
Сфери навчання
 • Мода (10)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання