Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 20 Магістр наук (MSc) в Телекомунікації 2024

20 Магістр наук (MSc) Програми в Телекомунікації 2024

Огляд

Ви доклали багато часу і зусиль в отриманні вашого ступінь бакалавра в галузі технології. Однак весь цей час і зусилля можуть виявитися марними, якщо ви не в змозі спеціалізуються ці навички. Багато випускників вважають, що на широкій основі навчальної програми вони вивчали, як старшокурсники неналежно підготувати їх для робочої сили. З метою подальшого враження на потенційних роботодавців, ви можете розглянути питання про розробку спеціальність з магістра наук (MSc) в області телекомунікацій.

Що таке магістра в галузі телекомунікацій? Для вас це являє собою дверний отвір в нових галузях технології досліджень. На відміну від інших програм магістратури, Майстер програми науки зосереджена на перекладі поточну знання для практичного застосування. Курси Телекомунікації приділити особливу увагу управлінню та підтриманню Інтернет і бездротових мереж зв'язку в державному та приватному секторі.

Телекомунікації зробила серйозний вплив на бізнес-ринку в останні роки. Це призвело до незліченних нових робочих місць по всьому світу. За допомогою цих нових можливостей, все більше пул кандидатів для роботодавців на вибір. MSc допоможе вам виділитися в такий переповненій області претендентів на роботу.

Навчання і зборів, необхідних, щоб заробити ступінь магістра наук сильно розрізняються залежно від наступних факторів:

· Розмір програми

· Тип навчального плану

Час, необхідний для завершення програми

· Місцезнаходження коледжу або університету

Якщо фінанси турбота про вас, розглянути говорити до приймальної комісії школи який ви хочете відвідати, щоб побачити, якщо ви маєте право на будь-якого роду фінансової допомоги.

Ряд різних робочих місць існують для тих, хто працює в сфері телекомунікацій. Якщо ви віддаєте перевагу бути залученим у творчий процес, ви можете вибрати для роботи в якості апаратного забезпечення, електронних або мережевого дизайнера. Якщо керівництво вас більше, ви можете знайти можливості, як поля, продукту або менеджера мережі.

&nbsp

Якщо ви плануєте працювати, переслідуючи свій ступінь, розглянути переваги, які приходять з онлайн програми. Такі курси спеціально розроблені з працюючих фахівців на увазі, і ви будете часто знаходити навчальний план, щоб бути застосовні до поточної посадових обов'язків. Просто пошук для вашої програми і зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши провідну форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Технологічні дослідження
 • Телекомунікації
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (20)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання