Keystone logo

6 Магістр наук (MSc) Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Сталий туризм 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Туризм
  • Сталий туризм
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Туризм і готельний бізнес Туризм Сталий туризм

Після закінчення ступеня бакалавра, вони часто продовжують закінчити ступінь магістра (MSc). Ті, хто переслідує магістра, отримують поглиблений погляд на вибрану їм галузь і вивчають теорію та дослідження за їх основними.

Що таке магістра в галузі сталого туризму? Високий ступінь сталого туризму допомагає учням розкривати питання, пов'язані з екологічною відповідальністю та збереженням, оскільки вони стосуються галузі туризму. Кандидати беруть участь у курсах з таких питань, як біорізноманіття, баланс екосистем, управління відходами та управління природними ресурсами. Студенти, ймовірно, залучаються до дослідницьких проектів, які дозволять їм стати невід'ємною частиною вдосконалення практики збереження туризму.

Критичні навички аналізу, використані для заробітку цього ступеня, змушують випускників відмінно вирішити проблеми. Зростання розуміння екологічних питань, пов'язаних з туристичною торгівлею та професійними контактами, було зроблено під час проведення дослідницьких досліджень кандидатів у програму для лідерства у своїй громаді.

Різні університети, особливо в різних країнах, мають різні витрати. Компоненти програми також можуть диктувати свою ціну. Ступінь магістра зазвичай триває два або більше років, і час, необхідний для цього, також може вплинути на вартість.

Кар'єра в стійкому туризмі може варіюватися від робочих місць у плануванні до позицій у суспільних відносинах. Спеціалісти з екологічного розвитку та менеджери природних ресурсів надають консультації новому туристичному бізнесу щодо того, як побудувати туристичне місце, яке має як мінімум негативний вплив на навколишнє середовище. Якщо випускники зацікавлені в управлінні власним екотуристичним бізнесом, вони можуть подати заявку на участь у проекті, керівники природного туризму або директори парків. Тим, хто хотів би змусити свої маркетингові навички, може бути зацікавлений у тому, щоб стати комунікатором або маркетолог.

Для студентів, які пристрасно ставляться до збереження наших природних ресурсів, щоб вони могли користуватися протягом багатьох років, магістра в галузі сталого туризму є чудовим місцем для початку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.