Keystone logo

48 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Стале управління 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Дослідження сталого економічного розвитку
  • Стале управління
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (48)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Стале управління

Студенти, які вибирають для вступу до магістра наук (MSc) в галузі сталого управління зацікавлені в отриманні необхідних навичок, щоб тримати лідируючі позиції в економіці, яка стає все більш регульованою щодо захисту ресурсів Землі. Студенти піддаються впливу таких різноманітних галузях, як політика, управління ресурсами, правил і етики навколишнього середовища.

Майбутні студенти нові для цієї галузі дослідження можуть задатися питанням: Що таке магістра в галузі сталого управління? Простіше кажучи, магістра в галузі сталого управління є міждисциплінарною ступеня, що підготує студента, щоб допомогти вирішити проблеми управління ресурсів Землі з розумом. Для того, щоб досягти цієї мети, студент повинен зрозуміти взаємозв'язки між діючими правилами, політичного середовища, точних методів вимірювання ресурсів Землі і технологій, які можуть допомогти в управлінні та пом'якшення екологічних проблем.

Переваги отримання вченого ступеня в цій області дуже багато. Стале управління ресурсами є одним з найважливіших питань, що стоять перед світом. Випускники зможуть знайти свої навички затребувані в промисловості, уряду та освіти.

Витрати, пов'язані з отриманням ступінь магістра в галузі сталого управління широко варіюється залежно від університету обраний, житлових умов, тривалості програми, будь то студент буде присутній повний робочий день або неповний робочий день, і чи буде студент відвідує на території кампуса або брати Онлайн-класи. Ретельно дослідити ваші варіанти, щоб вибрати школу, найбільш підходящий для ваших цілей.

Студенти, які вибирають, щоб продовжити програму в цій динамічній області буде багато можливостей для кар'єрного зростання. Навички надаються цією мірою буде готувати їх до вирішення проблем, з якими вони зіткнуться в цій галузі.До розуміння взаємозв'язку цієї складної області, випускники будуть готові консультуватися, працювати в сфері освіти, працювати в державних установах або роботи в приватному секторі. Це кар'єра дає можливість зробити важливу роботу в той час як поступаючись задоволення від роботи.

Є багато університетів по всьому світу, які пропонують цю програму навчання. На додаток до кампусу в дослідженнях, є можливості онлайн, а також. Онлайн програми може бути добре підходить для студентів, які в даний час працюють або які потребують гнучкий графік. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.