Keystone logo

15 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивна наука Спорт і психологічні вправи 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивна наука
  • Спорт і психологічні вправи
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивна наука Спорт і психологічні вправи

Багато випускників коледжу вирішите продовжити ступінь магістра наук або магістра, продовжити свою освіту, поліпшити свої перспективи працевлаштування та підвищення заробітної плати. Часто запрацював після двох або трьох років інтенсивного вивчення конкретного пов'язані з наукою області, Магістр наук іноді використовується як сходинкою для докторського ступеня.

Просто те, що магістра в галузі спорту і фізичних вправ психології? Ця програма випускником рівня включає в себе строгу вивчення різних питань, пов'язаних з видами спорту, фізичних вправ і їх впливу на мозок і психіку людини. Студенти в цих програмах слід очікувати всеосяжний огляд численних психологічних принципів спортивної роботи і рухових навичок, і вони будуть вчитися аналізувати спортсменів, спортивних команд та їх поведінки від психологічних і соціологічних перспектив.

Магістр наук в спорті і вправи психології ступеня тримачі часто повідомляють про те, більше можливостей для працевлаштування доступні для них, ніж вони зробили перед закріпленням передових позначення. Вони також зазвичай заробляють більше грошей, ніж ті, хто не ступенів або ті, з партнерами або ступінь бакалавра.

Вартість навчання за програмами культура і спорт психології господаря варіюватися від однієї школи до іншої на основі таких факторів, як країни, через яку пропонується програма і престижу школи пропонують його. Студенти повинні зв'язатися кожну програму безпосередньо для нинішніх темпах навчання.

Випускники програм культура і спорт психології магістерських як правило, працюють з окремими спортсменами або спортивних команд з аматорському рівні через професійні ряди. Деякі вважають за краще працювати особистих тренерів або інших ємностей, пов'язаних з підтримкою і заохоченням спортивних результатів, в той час як інші працюють як дієтологи, дієтологів або тренерів.Деякі випускники вибирають, щоб навчити культура і спорт Психологія в університетському рівні, в той час як інші воліють продовжувати свою власну освіту і будучи працює над докторською ступеня.

Ті, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації про освітні варіантів на глобальному рівні в спорті і фізичних вправах психології слід вивчити нашу базу даних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.