Keystone logo

39 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Соціологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (39)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціологія

Для тих, хто захоплений вивченням взаємодії людей один з одним і їх оточенням, Магістр наук в галузі соціології може бути ідеально підходить. Цей ступінь випускник надає студентам знання, необхідні для розробки і використання даних, виявлені соціологічного польових робіт. Це набір навичок користується великим попитом в різних умовах, у тому числі соціальних послуг, вчених і приватного сектора.

Що таке магістра в галузі соціології? Це ступінь, що забезпечує академічну і практичне розуміння наукового вивчення соціальної поведінки. Він може включати в емпіричного дослідження та аналіз соціального походження, організації, розвитку та установ. Традиційно, це область дослідження була зосереджена на соціальному класі, соціальної мобільності, релігії, права, сексуальності, соціальної стратифікації, і девіантності.Залежно від програми, студенти, які отримали цей ступінь можуть розширити свої дослідження за межі цих традиційних областях.

Ті, хто переслідує ступінь магістра в соціології вийде з досвіду з цінним набором знань. Мало того, що у них є повне розуміння соціологічних теорій, вони також будуть здатні строгого наукового дослідження та аналізу. Ці здібності роблять ті, хто тримає цю ступінь сильно конкурентоспроможною роботодавцям.

Навчальні витрати, пов'язані з цією мірою залежатиме від країни школи, вартості навчання, тривалості часу для завершення ступеня, та інших факторів. Зацікавлені студенти повинні звертатися до свого вибрані установи безпосередньо для отримання конкретної інформації щодо витрат.

Магістр наук в галузі соціології додає не тільки розуміння, що лежать в основі теорій поля, але також здатність розуміти, аналізувати і синтезувати складні дані. У зв'язку з цим, ті, хто дотримується цієї диплом про вищу освіту насолодитися широким вибором варіантів кар'єри, в тому числі робочих місць в академічних та корпоративних досліджень, соціальних служб, освіти, реклами та людських ресурсів.

Для тих, хто хотів би продовжити ступінь магістра в галузі соціології, але стурбовані тимчасових обмежень відвідувати заняття, інтерактивні курси можуть бути відмінним варіантом. Багато коледжі та університети тепер пропонують програми через Інтернет, які добре підходять для студентів, які вимагають гнучкості в їх розкладу занять. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.