Keystone logo

9 Магістр наук (MSc) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (9)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки

  Магістр наук входить в наукові теми і зазвичай закриває дисертацію. Дослідження часто дотримуються бакалавра наук, як правило, закінчується через один-два роки і поширюється на багаторічну професійну майстерність.

  Що таке магістра в галузі соціальних наук? Цей ступінь оточує вивчення відносин всередині людських суспільств. Філії можуть включати археологію, психологію, лінгвістику, економіку, соціологію, антропологію, історію та політологію. Програми зазвичай тривають від одного до двох років і часто зосереджуються на таких сферах, як соціальний бізнес та мікрофінансування або прикладні соціальні дослідження. Студенти розширюють свої глобальні перспективи та навчаються проводити та оцінювати передові дослідження, вивчаючи економічний та соціальний вплив фінансових інструментів на підприємництво.

  Випускники, як правило, мають виняткові навички управління та стратегії, на додаток до інноваційних можливостей критичного мислення. Ці можливості можуть покращити професійний аналіз і перейти в особисту винахідливість та функціональність.

  Потенційні студенти повинні проводити ретельне дослідження потенційних університетів та навчальних програм, що представляють інтерес. Окрім окремих цілей, фактори, такі як регіон та довжина, можуть призвести до коливань витрат.

  Магістр наук у галузі соціальних наук ідеально підходить для тих, хто бажає підтримувати соціальний бізнес у своїх громадах. Це, як правило, стосується урядових або неурядових лідерів та службовців, тих, хто хотів би працювати в соціальному бізнесі або тих, хто вже займає такі посади. Дослідження відтворюють практичні та теоретичні здібності, необхідні для досліджень та кар'єри, пов'язаних з управлінням, які потребують розширеного міжнародного погляду, стратегій лідерства, етики, політики та творчих процесів мислення. Деякі з найбільш високооплачуваних посад - соціолог, політолог, психолог, економіст, географ, археолог, дослідник досліджень та антрополог, і передбачається, що в найближчі роки зросте потреба кваліфікованих фахівців.

  Можливості пропонуються по всьому світу. Місцеві варіанти можуть надавати більше особистих вражень, тоді як зручні онлайнові курси пропонують гнучкі альтернативи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.