Keystone logo

76 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціальна робота 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
Сфери навчання
  • Соціальні науки (76)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціальна робота

Студенти, які хочуть проводити ступінь магістра наук в галузі соціальної роботи можуть насолодитися успішну кар'єру. Маючи вчений ступінь в цій дисципліні надаватиме фахівців з освітою і досвідом, вони повинні конкурувати за різні можливості для кар'єрного росту в області.

Що таке магістра в галузі соціальної роботи? Магістр наук в галузі соціальної роботи буде надати студентам основи, вони повинні бути успішними і ефективними професіоналами. Студенти завершить академічної курсові та клінічної практики, яка дозволить їм відходять в конкретних концентраціях, таких як сімейне, сім'ї, психічне здоров'я, і освіти консультування. Студенти, які закінчують програму знайдете багато можливостей для кар'єрного росту доступні, в якому вони можуть задовольнити соціальний захист окремих осіб та громад, де вони проживають.

Одним з численних переваг, які випускники посилення з цієї програми є можливість продовжити свій професійний розвиток, дізнаючись, як для підвищення ефективності процесу росту людини з їх організаційно, аналітичних і соціальних навичок. Особи отримати краще розуміння соціальної законодавства і політики, які вони можуть використовувати для покращення надання соціальних послуг у самих різних середовищах.

Вартість програми варіюється в залежності від установи, і курсових може зайняти до трьох років, щоб закінчити. Це важливо для людей, щоб ретельно вивчити їх варіанти, перш ніж вибрати програму для реєстрації в.

Багато людей, які закінчують з MSc в галузі соціальної роботи вирішите продовжити загальне кар'єру в галузі соціальної роботи, де вони працюють в будинках престарілих, лікарнях, школах та інших місцях.Інші вибирають продовжувати свій професійний розвиток та знання, беручи участь в дослідженнях і к.т.н. програми. Незалежно від обраного шляху, випускники мають значення, навички, освіту і передові повноваження, необхідні для успіху в цій галузі.

&nbsp

Хоча соціальна робота зазвичай вимагає студентів для участі в клінічному і руки-на обстановці, багато навчальних закладів пропонують програми дистанційного навчання на додаток до традиційних класі настройки. Інтернет та дистанційне навчання великі варіанти для студентів, які в даний час працюють і прагнуть для подальшого їх кар'єри, не беручи перерву. Щоб дізнатися більше про те, можна розширити свій потенціал і можливості кар'єрного росту, шукати вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.