2 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження Росії 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Гуманітарні науки
 • Мовні дослідження
 • Дослідження Росії
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (2)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження Росії

  Чотирирічний ступінь є гарним початком освіти, але це часто є недостатнім для себе. Щоб повністю оцінити всі аспекти складного предмету, потрібні додаткові дослідження. Магістерська програма надає цінні знання, щоб випускник мав стати експертом у вибраній галузі.

  Що таке магістр російських студій? Це поглиблений ступінь, що ще більше покращує розуміння студентом російської культури, мови та історії. Магістерські програми російської мови є придатними для тих, хто вже отримав ступінь бакалавра з російської мови, антропології, міжнародних студій або іншої суміжної галузі. Ці програми забезпечують міждисциплінарний підхід до вивчення складності російського суспільства. Теми включають гуманітарні науки, такі як мистецтво, література, мова, релігія та філософія. Студенти також можуть вибрати зосередитися на історії, політиці та економіці колишнього Радянського Союзу.

  Після закінчення однієї з цих програм випускники матимуть можливість розвинути читання, письмо та навички критичного мислення. Багато хто з них вирішив покращити вивчення російської мови та працювати над покращенням комунікативних навичок. Вони також навчаються досліджувати складні питання та створювати презентації, які чітко демонструють свої висновки.

  Коледжні гонорари та ставки навчання можуть відрізнятися залежно від інституції вибору. Ті, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації, повинні звернутися до приймальної комісії університетів, які розглядаються.

  Випускники кваліфіковані для широкого кола нагороджених варіантів кар'єри. Багато хто знаходить роботу з міжнародним бізнесом та розвиває професійні зв'язки з іншими експертами у всьому світі. Державні установи, такі, як імміграційні відомства, потребують цих випускників, щоб полегшити процес культурної інтеграції для російських тубільців. Інші шляхи кар'єри можуть включати в себе роботу в законі або благодійні організації, дипломатичні установи та міжнародні фірми безпеки. Журналістика - це варіант для тих, хто має сильні навички письма та спілкування.

  Студенти повинні почати вивчати свої освітні можливості якнайшвидше. Традиційні курси кампусу можуть не підходити для всіх заявників. Для тих, хто має географічні або складні проблеми, програми дистанційного навчання пропонуються Інтернет-університетами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.