Keystone logo

49 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
  • Консультування
Сфери навчання
  • Соціальні науки (49)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування

MSc є диплом про вищу освіту зосереджені на соціальних наук і біологічних наук. Ступінь магістра в галузі консультування забезпечує навчання і освіта в рамках комплексного підходу для подальшого просування здатність професіонала, щоб допомогти іншим.

Що таке магістра в галузі консультування? Магістр наук в області консультування є диплом про вищу освіту, який поєднує теорію, сучасні тенденції, і додатки, які можна застосувати до сучасної практики або використовувати для досліджень. Є багато різних програм MSc, і деякі з них більш орієнтовані на практику терапії, заснованої на таких, як сім'я, дитина, шлюб, психічного здоров'я, або школи консультування; інші програми більше уваги на дослідження і написання стороні терапії. Ці програми будуть часто складаються з інноваційного навчання, що є складним завданням і підготує вас, щоб допомогти тим, хто бореться з безглуздості, безнадійності і страху.

Є декілька переваг в отриманні вашого магістра в галузі консультування. Якщо ви шукаєте, щоб продовжити академічну подорож, MSc допоможе вам досягти ваших цілей отримав докторську або докторську ступінь. З більш високим рівнем освіти і професійної підготовки, ви зможете краще спілкуватися, а не тільки у вашому професійному житті, але у вашому особистому одного, а, яка допоможе поліпшити всі ваші відносини.

Один позитивний момент про отримання ступеня магістра в тому, що є школи по всьому світу. Тому що кожна програма відрізняється довжиною і вимог, затрати можуть сильно відрізнятися. Найкраще звернутися в школу інтересу безпосередньо до дізнатися точні збори.

Велика частина магістерської курсових заснований в дослідженнях, який готує вас для цілого ряду різних областях.Ви може бути порадником з вищим рівнем кваліфікації, що дозволяє працювати з більш широким розмаїттям предметів. Ви будете мати навички, щоб опублікувати роботу в консультування і психотерапії полів або працювати в якості дослідника для ряду компаній.

Багато класів в програмі MSc можуть бути прийняті онлайн. Це працює добре для тих, хто не живе поруч з університетом або для тих, кому потрібен гнучкий графік. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.