Keystone logo

60 Магістр наук (MSc) Програми в Інженерні дослідження Промислове виробництво 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Інженерні дослідження
 • Промислове виробництво
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (60)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Інженерні дослідження Промислове виробництво

  Заробіток ступінь магістра в галузі промислового управління може бути відмінним хід кар'єри для людей, зацікавлених у швидко мінливих технологій у світі та використовувати їх для формування майбутнього. Технологічні інновації стрімко розвиваються, і студенти, які володіють вчений ступінь в галузі промислового управління може мати конкурентну перевагу при пошуку роботи.

  Майбутні студенти часто запитують, "що таке магістра в галузі промислового управління?" Вона включає в себе learninga глобальний підхід до управління технологіями, і багато кандидатів мають технології або бізнес-фону. Програма побудована так, щоб зміцнити знання науки і техніки з акцентом на бізнес-навичок, необхідних для успішного ведення міжнародного виробництва або послуг, пов'язаних з компанією. Студенти, що проходять повний робочий день вантаж курсу може завершити ступінь в два роки.

  Цей тип програми є корисним для людей, які хочуть грати провідну роль в технології зосереджені покликанню. Зі зміною глобальної технології так швидко, маючи ступінь магістра наук в галузі промислового управління може дійсно поставити випускників програми, крім тих, хто не має вчений ступінь

  Установи вдома і за кордоном пропонують великі програми для людей, які хочуть продовжувати цю ступінь, але вартість може відрізнятися від школи і розташування. Студенти, зацікавлені в проведенні магістра в галузі промислового управління ступеня повинні перевірити з інтуїції, в яких вони зацікавлені, щоб підтвердити всі витрати програми та реєстраційні збори.

  Випускники часто опиняються великим попитом в цьому конкурентному, орієнтованих на майбутнє області. Вони часто беруть керівної ролі в технічних областях в обробній промисловості. Багато вибирають позиції з приватного сектора привіт-тек компаній або інших підприємств.Інші переслідувати дослідницьку роботу в університетах або робочих місць, що до формування регіонального та національної політики технології.

  Є цілий ряд різних варіантів програм для студентів, зацікавлених у реалізації ступінь магістра в галузі промислового управління. Онлайн курси можуть бути відмінним варіантом для людей з меншим гнучкості і тих, хто не може зробити, щоб повний робочий день програми. Наша велика база даних є відмінним місцем, щоб почати шукати кращу програму, щоб задовольнити ваші потреби. Пошук для вашої програми нижче, і отримати в безпосередньому контакті з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.