Keystone logo

4 Магістр наук (MSc) Програми в Професійні дослідження Природничі науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Професійні дослідження
 • Природничі науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Професійні дослідження Природничі науки

  Магістр наук є тип ступеня магістра, який зазвичай надається для навчання більш математично схильні та / або наукові теми. Це ступінь магістра, як правило, наступна академічна премія, що проводиться після ступеня бакалавра в цьому предметі або одному подібному.

  Що таке магістр природничих наук? Ступінь магістра природничих наук зазвичай дозволяє студентам зосередити увагу на одній конкретній галузі навчання в широкій області природничих наук. Про це можна підійти з багатьох різних точок зору, включаючи навчання природничих наук, дослідження в лабораторіях або використання досліджень для підприємств. Більшість коледжів та університетів вимагають, щоб магістерські випускники мали змогу написати дисертацію, і вони часто повинні представити і захистити цю дисертацію для випускників.

  Магістр природничих наук може надати студентам вирішальну перспективу стосовно сталого розвитку, що є ключовим елементом у бізнесі сьогодні, що може надати більше можливостей для кар'єри під рукою. Навички аналізу та критичного мислення часто надають студентам перевагу у конкурентній боротьбі в цій галузі, що робить їх бажаними кандидатами на акції та підвищення.

  Закінчення магістра в галузі природничих наук займає від одного до семи років залежно від області навчання та траєкторії кар'єри студентів. Важливо заздалегідь шукати інформацію в багатьох різних школах, щоб знайти те, що може відповідати цілям кар'єри та фінансовим потребам, оскільки школи залежать від ціни залежно від місця розташування та програми.

  Випускники магістра наук в галузі природничих наук часто мають різні можливості для кар'єри під рукою у всьому світі. Очевидним вибором є робота як наукового дослідника, так і аналітика як в галузі, так і в лабораторіях для державних установ та університетів. Багато підприємств потребують наукових консультантів, таких як екологічний консультант чи аналітик з питань політики, щоб зберегти свої продукти або послуги до сьогоднішніх стандартів.

  Природничі науки, як правило, пропонуються кандидатів на отримання ступеня магістра в коледжах та університетах у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.