Keystone logo

4 Магістр наук (MSc) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Педагогіка
Сфери навчання
  • Педагогіка (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка

Магістратура, також відома як магістр наук, - це аспірантура, яка найчастіше надається студентам, які відновили свої навички в науковій або технічній сфері навчання, але які іноді можуть бути отримані студентом соціальних наук. Ці програми пропонують більш глибоке розуміння поля в цілому.

Що таке магістр педагогіки? Педагогіка - це наука, яка обертається навколо того, як діти навчаються та розвиваються у навчальному середовищі. Протягом всієї своєї вищої освіти студенти можуть заповнювати курси, розроблені, щоб допомогти їм спостерігати інших студентів, середовища навчання та освітньої політики критично. Студенти, як очікується, зможуть закінчити дипломні та семінарські курси, а також навчальні заклади, щоб дізнатись більше про те, що робить навчальний план чи навчальний план ефективним або неефективним, залежно від випадку.

Поглинаючи ці теми, учасники магістерської програми повинні вивчати ряд навичок, включаючи критичне мислення, співпрацювати в групах та впроваджувати плани у дію. Ці навички дуже корисні у приватному житті студентів, допомагаючи їм здійснювати зміни та ефективно спілкуватися з іншими людьми.

Навчання за необхідними курсами змінюється в залежності від того, яка школа та країна студент обирає для участі. Оскільки ці ступені часто вимагають більше року, студенти повинні ретельно вивчати ціни, щоб фінансово планувати свою вищу освіту.

Оскільки освіта є глобальною проблемою, випускники магістра в галузі педагогіки можуть знайти широкий спектр можливостей працевлаштування після того, як вони закінчили свої необхідні курси. Освітній дослідник, розробник освітньої політики, радник навчального плану, розробник навчальних програм, координатор навчальних програм у школах та менеджер програми - це деякі загальні посади, з якими стикаються студенти під час післядипломної роботи. Це робочі місця, які дозволяють випускникам безпосередньо впливати на освітню політику своєї країни.

Хоча деякі студенти можуть віддати перевагу місцевим курсам, існують також міжнародні та онлайнові варіанти для тих, хто віддає перевагу дещо іншому. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.