1 Магістр наук (MSc) Програми в Освітня практика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Педагогіка
 • Дослідження освіти
 • Освітня практика
Сфери навчання
 • Педагогіка (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Освітня практика

  Магістр наук - це один-дварічний вищий ступінь в галузі науки, математики, а іноді і соціальних наук. Багато студентів вирішили заробити ступінь магістра після отримання ступеня бакалавра, щоб подати заявку на вищу оплачувану кар'єру.

  Що таке магістр у навчальній практиці? Цей тип програми може допомогти студентам підготуватися до видатної лідерської ролі в галузі освіти. Багато програм намагаються розвивати знання студентів про теорію та дослідження в галузі освіти за допомогою застосування та практики. Вивчення науково обґрунтованих стратегій, технологій та тенденцій може допомогти студентам поліпшити вивчення K-12. Теми курсу, які можна знайти в такій програмі, включають навчальні методики, різноманітність студентів, освітні питання, застосування технологій тощо.

  Багато студентів, які заробляють вищу освіту у навчальній практиці, мають тенденцію до поглибленого критичного мислення та навичок спілкування Зосереджуючись на дослідженні та застосуванні, ці студенти часто розвивають сильні навички оцінки.

  Вартість заробітку магістра зазвичай залежить від кількості курсів, необхідних програмі. Студенти заохочуються вивчати вимоги програми для визначення вартості обраної ними програми.

  Після заробітку магістра в навчальному процесі студенти можуть опинитися підготованими до безлічі вищої оплачуваної кар'єри в галузі освіти. За допомогою цього ступеня студенти можуть продовжувати роботу в класах К-12 та вищої освіти в державних, приватних та чартерних школах. Більш поширені кар'єрні ролі включають роботу в якості освітнього спеціаліста, репетитора, розробника навчальних програм, консультанта з питань освіти, керівника та керівника. Деякі студенти можуть навіть розглянути можливість проведення кар'єри в некомерційних організаціях, музеях та соціальній роботі.

  Університети та навчальні заклади у всьому світі пропонують магістра в галузі освіти. Багато хто надає студентам можливість вибору навчання на кампусі за кордоном або в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.