Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 16 Магістр наук (MSc) в Організація заходів 2024

16 Магістр наук (MSc) Програми в Організація заходів 2024

Огляд

Часто використовується в якості подальшої діяльності за підсумками бакалавра наук, магістр наук (MSc) займає від одного до двох років, щоб закінчити. Цей ступінь, як правило, йти в глибину в областях, пов'язаних з наукою, допомагаючи студентам отримати важливі знання та навички для більш високооплачувану кар'єру з більш високим рівнем відповідальності.

Що таке магістра в галузі управління подіями? Цей тип програми спрямована на матеріально-технічне забезпечення планування і маркетингових заходів від спорту до конвенцій і цілий ряд інших справ. Курси можуть звернутися управління об'єктами, а також людей в даній галузі. Також можуть бути покриті Навички управління фінансами. Багато програм завершуються студентів, що виконують практичні заняття, щоб допомогти у запуску випускників до кар'єри в цій галузі. Студенти можуть бути в змозі адаптувати свою програму градусів до певного типу управління подіями, наприклад, спорт, туризм, гостинність та міжнародних заходах.Деякі програми можуть дозволити елективних курсів, які студенти можуть використовувати для подальшого спеціалізуватися в певній галузі управління подіями. Це, як правило, займає від одного до двох років, щоб закінчити цей тип програми.

Випускники зі ступенем магістра наук в галузі управління подіями, як правило, мають виняткові організаторські здібності. Цей ступінь програма дозволяє заточити ці навички в подальшому, які можуть бути корисні в різних пов'язаних з бізнесом кар'єри, так як керуючі подій знаходяться у відносно великим попитом.

Вартість отримання ступеня магістра розрізняється залежно від установи, країни навчання і тривалість програми. Щоб зрозуміти, витрати, пов'язані з вашою програмою вибору, зв'яжіться з приймальної комісії школи пропонують ступінь.

Кар'єра в управлінні заходами цілком конкурентоспроможні, особливо в спортивній індустрії. Тим не менш, є деякі зустріч та управління подіями робочі місця, які користуються великим попитом, і, отже, заробітна плата трохи вище, щоб звернутися до відповідних кандидатів.Випускники цієї програми може бути в змозі знайти роботу в і події помічники, менеджери або директора в своїх конкретних областях або спеціальності.

Управління подіями вимагає великих організаційних навичок, але заробляти ступінь магістра може почати випускників в дуже успішної кар'єри. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Дослідження в галузі управління
 • Організація заходів
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (16)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання