Keystone logo

73 Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Обробка даних 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Технологічні дослідження
  • Обробка даних
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (73)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Обробка даних

Багато людей вважають за краще проводити магістра після присудження ступінь бакалавра або після роботи в конкретній області. Ті, хто мають глибокий інтерес до обчислень можуть отримати вигоду від завершення програми MSC.

Що таке магістра в галузі обчислювальної техніки? Вони Майстер наукових програм спрямовані конкретно на осіб, які мають ступені бакалавра в інших, ніж обчислень зонах, які хочуть створити нові можливості для кар'єрного росту за рахунок розширення їх бази знань. Програми, як правило, модуль на базі, з вивчення різних областях, включаючи методи дослідження, бази даних, об'єктно-орієнтованого програмування, Інтернет та мультимедійні технології та методології розробки програмного забезпечення з єдиною мовою моделювання. Дисертація проекти загальною вимогою, і загальні курсові може зайняти один-два роки для студентів, щоб закінчити.

Ті, хто закінчити ці аспірантів обчислювальних програм розробки необхідних знань і життєвих навичок критичного мислення і міркування, зв'язку, вирішення проблем, і управління проектами. Завершення магістра надає студентам унікальні переваги над своїми однолітками і дозволяє їм глибоко вникати в темах, які вони захоплені.

Ці програми, як і багато інших, мають змінні витрати на навчання, які можуть істотно змінюватися в залежності від установи та її місці у світі. Студентам настійно рекомендується, щоб підтвердити навчання та адміністративні витрати, перш ніж прийняти і прив'язки до позиції в якості зареєстрованого студента в будь-якій програмі.

Кар'єра для випускників магістра наук в обчислювальних програм різноманітні.Курсова готує студентів до успішної зайнятості в державному і приватному секторі в області техніки і досліджень, розробка програмного забезпечення, системного аналізу, аналізу даних і управління ІТ. Можливості також доступні з комерційних та академічних дослідників.

&nbsp

Магістр наук в галузі обчислювальних програм можна знайти по всьому світу в багатьох вельми шанованих установ. На додаток до традиційних класам, багато університетів також пропонують онлайн курсову. Це особливо вигідно для тих, хто може жити у віддалених районах або які мають обмеження на їх час і не в змозі завершити традиційний ступінь. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.