Keystone logo

341 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження навколишнього середовища
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (341)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища

Магістр наук зосереджений на предметних сферах в галузі науки і техніки. Шукачі роботодавців, які хочуть увійти в ці конкурентні області, часто роблять належне, щоб спеціалізувати свої навички в конкретній області та накопичувати цінний реальний досвід досліджень та практичних навичок, і це саме те, що їм надається ступінь магістра. Це чудовий спосіб для працівників вивчати нові навички та розвивати свою кар'єру, або щоб студенти продовжували свою освіту на рівні бакалаврів та робили себе більш привабливими на конкурентному ринку праці.

&nbsp

Ті, хто задає питання, що є магістра в галузі екологічних досліджень, повинні починатися з розуміння багатьох проблем, що постають перед природним середовищем сьогодні. Навчальна програма навколишнього середовища навчає учнів використовувати природні ресурси обережно та створювати природні структури, що сприяють поліпшенню суспільства та навколишнього середовища. Студенти можуть спеціалізуватися на практичній або дизайнерській стороні екологічних досліджень, обидві з яких навчають їм навичок, корисних у різних галузях.

&nbsp

Загальна вартість отримання магістра в галузі екологічної науки варіює між установами. Магістерські програми, як правило, від двох до трьох років, тому студенти повинні обчислювати витрати на семестр.

&nbsp

Випускники магістра екологічної науки можуть працювати в державному або приватному секторі. Муніципальні департаменти часто мають науковця з питань навколишнього середовища в консалтинговому становищі, щоб забезпечити, щоб нові проекти громадських робіт були максимально екологічними. Крім того, приватні компанії часто також мають науковця з навколишнього середовища як консультанта або наглядача, коли вони планують великі будівельні проекти або розробляють та запускають новий продукт, який споживає багато ресурсів. Вчені з питань навколишнього середовища вибирають цю кар'єру.

&nbsp

Студенти, які вже працюють або мають напружений графік, можуть скористатися навчанням в Інтернеті. Онлайн-програми дозволяють їм вибирати, коли вони займаються курсовою роботою та уникають довгих комутувань до класів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.