Keystone logo

32 Магістр наук (MSc) Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Архітектурні дослідження
 • Міське та регіональне планування
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (32)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування

  Магістр наук (MSc) в міського та регіонального планування є аспірантом або пост-професійного ступеня, що часто пропонуються через архітектурних вузів. Це відмінний варіант для людей, зацікавлених в плануванні чи політики кар'єри, яка зосереджується на міських просторів.

  Багато людей можуть задатися питанням, "Що таке магістра в галузі міського і регіонального планування?" Цей ступінь є часто дослідження в центрі і спирається на багатьох дисциплін для підготовки студентів до кар'єри в міське та регіональне планування. Навчальна програма буде варіюватися від школи до школи, але він буде часто зосередитися на соціальних, економічних та / або фізичних середовищах, які складають міські та регіональні прогалини. Курсова може бути як технічні, так і теоретичний характер. Він може грунтуватися на питаннях методів планування, історії, фінансів, права, теорії та політичних і комерційних процесів.

  Є багато переваг завершення ступінь магістра.Студенти мають можливість розширити їх ранньої освіти, який відкриє двері для багатьох нових опцій. Це забезпечить максимальну гнучкість роботи, оскільки вони рухаються вперед по своїй кар'єри.

  Вартість магістра в галузі міського і регіонального планування буде значно відрізнятися. Розташування, вибір школи, вимоги програми, і тривалість навчання буде все це впливає загальна вартість.

  Випускники можуть розраховувати на різноманітний кар'єри, які можуть зосередитися на спектр навичок і тем. Робота може зосередитися на політики і стратегічного планування, досліджень та аналізу, реалізації політики та управління, архітектури та міського дизайну. Професіонали застосувати свої навички в різних цілях. Вони можуть включати історичні плани щодо збереження, плани сусідства, нормативні стратегії, сталого розвитку, або масштабні містобудівні плани.Є також багато типів роботодавців, які наймають проектувальників, від муніципалітетів та державних установ у приватні архітектури та планування фірм.

  &nbsp

  Що так багато переваг для отримання цього ступеня, зацікавлені студенти повинні почати роботу по завершенні освіти відразу. Першим кроком є вивчення програми і застосувати онлайн. На щастя, цей процес може бути зручно і відносно без проблем. Наш список програми і ведучий форма великі ресурси, щоб ви почали. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.