Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 9 Магістр наук (MSc) в Морське управління 2023

9 Магістр наук (MSc) Програми в Морське управління 2023

Огляд

&nbsp

програми магістратури, як правило, слід завершення програми бакалавра. Студенти зазвичай отримують, щоб вивчити предмет поглибленого з цим рівнем програми, яка часто займає близько двох років.

Що таке магістра в галузі управління морської? Програми управління Maritime зосередитися на навчанні студентів навички, необхідні їм для роботи на посаді високого рівня в морській галузі. Програми зазвичай охоплюють такі теми, як управління безпекою, оцінка ризиків, управління проектами та охорона навколишнього середовища. Вчені також можуть пройти курси в області комунікації та лідерства, щоб допомогти їм розвинути ділові навички, необхідні для кар'єри управління рівня. Морське право, операції, технології та екологічні проблеми також можуть бути включені в програму. Більшість програм вимагають науково-дослідний проект, який дозволяє студентам поставити свої дослідження на практиці.

Поступово в програмі управління морської може допомогти студентам розвивати навички ведення бізнесу для просування в морській галузі. Учасники програми можуть мати можливість розвивати знання, необхідні для запуску морського бізнесу.

Вартість програми може сильно відрізнятися. Кожна програма може бути побудована по-різному в кожній школі, тому кращий джерелом для оцінки точної вартості є обраної Вами школою.

По закінченню програми випускники можуть просунутися в кар'єрі в морській і офшорної промисловості. Програми в цілому очікуємо, що студенти мають деякий досвід роботи в цій області, тому вони, як правило, призначені для просування цих навичок, що дозволяє вченим, щоб стати менеджерами та іншими лідерами в цій галузі. У той час як більшість буде отримати ступінь просто для просування своєї кар'єри, інші, можливо, побажають продовжити своє навчання в Ph.D. програми або ввести в дослідження морських питань, таких, як екологічні проблеми або впливу.

Якщо ви хочете морську кар'єру і шукати позиції на рівні управління, а потім ступінь магістра в галузі управління Морським може бути для вас. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Дослідження в галузі управління
 • Морське управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (9)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання