Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 29 Магістр наук (MSc) в Морська біологія 2024

29 Магістр наук (MSc) Програми в Морська біологія 2024

Огляд

Заробіток ступінь магістра в галузі морської біології Місце вибір для людей, які зацікавлені в роботі в морському середовищі, вивчаючи океани і зразки, що містяться в ньому.

Що таке магістра в галузі морської біології? Ця передова програма мірою охоплює навколишнє середовище та екологію океану життя, а також надає інформацію в галузі морських наук. Цей ступінь може просунути дослідження студентів, які вже мають ступінь в галузі біології та океанографії; це також може привести до повного розуміння водного життя, які можуть охоплювати всі аспекти морської хімії, екосистем та геології.

Переваги заробляти ступінь магістра наук в галузі морської біології включають в себе можливість допомогти захистити, зберегти і управляти морських організмів. Цей ступінь також допомагає інформувати громадськість про і забезпечити важливі дослідження в області океанографії і водних організмів.

Вартість заробляти ступінь магістра наук в галузі морської біології можуть бути різними для кожної людини і залежить від університету, тип програми пропонується, а також кошти, в яких програма викладається. Майбутні студенти можуть звернутися за фінансової допомоги чи інших грантових програм, які можуть допомогти компенсувати вартість цієї наукового ступеня.

Випускники зі ступенем магістра в галузі морської біології можуть знайти роботу з різними дисциплінами і професіями під маркою морських наук. Вони можуть вивчати морське життя і властивості на море в якості спеціаліста в рибі і морських ссавців або як мікробіолог. Інші випускники можуть вибрати, щоб зосередитися більше на фізичних аспектах самого океану і знайти роботу в якості океанографи або гідрологів. Є можливість працювати на уряд чи в державному секторі на акваріуми, музеї, університети або лабораторії.

Осіб, які хочуть більш докладно вивчити морську науку, океанічні організми і водну життя можна зробити, перейшовши в школу онлайн і заробляти ступінь магістра наук в галузі морської біології. Для початку на цій наукового ступеня, пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Природничі науки
  • Біологія
  • Морська біологія
Сфери навчання
  • Природничі науки (29)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання