Keystone logo

20 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Культурологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Культурологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Культурологія

Майстер наук (MSc), як правило, заробляється після того, як студент отримує ступінь бакалавра. Програма зазвичай завершується через один-два роки. Випускники використовують цей ступінь для просунення своєї кар'єри або академічних досліджень.

Що таке магістра в галузі культурології? Програма фокусується на вивченні різноманітних культур у всьому світі. Ключові теми можуть включати літературу, мистецтво, історію, політику та економіку. Там також може бути вивчення статі, сексуальності, раси та класових питань. Досліджуються культури африканських, американських, європейських, азіатських та латиноамериканських країн. Види курсів можуть включати порівняльні культурологічні дослідження, введення в культурологію, введення в американські дослідження та методи дослідження. У деяких випадках учасники можуть вибирати міждисциплінарну концентрацію, наприклад, медіа-дослідження, філософію континенту, американські дослідження або музейні дослідження. Деякі програми пропонують польові можливості та стажування. Дисертація, як правило, потрібна до закінчення навчання.

Випускник програми "Магістр наук у галузі культурології" володіє цінними навичками. Їх наукові дослідження та організаційні здібності корисні для виконання проектів у межах робочого місця. Крім того, розвинені комунікативні навички допомагають їм спілкуватися з людьми з різного рівня.

Вартість програми коливається на основі таких факторів, як розташування та можливості навчання. Студенти заохочуються до вивчення шкіл, які відповідають їх інтересам.

Варіанти кар'єри в культурних дослідженнях різноманітні. Випускники можуть знайти роботу в таких галузях, як мистецтво, освіта, адвокація та соціальне обслуговування. Існує кілька кар'єрних та академічних шляхів. Наприклад, випускники можуть займати посади виконавчих директорів, менеджерів програм, адміністраторів музеїв, художників, кінематографістів та дослідників культури. Магістратура з культурних досліджень, випускники можуть навчати у старших школах та коледжах.

Інтернет дає потенційним студентам зручний спосіб отримати магістра в галузі культурології. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.