Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Магістр наук (MSc) в Криміналістика 2024

27 Магістр наук (MSc) Програми в Криміналістика 2024

Огляд

Після отримання 's ступеня бакалавра, ви можете проводити більш високу ступінь, щоб вивчати обраний об'єкт ще більше. Майстер 's ступінь показує роботодавцям, що ви зосереджені, самовіддані і працьовиті.

Що таке магістра в галузі судово-медичної експертизи? Криміналістика є будь-яким методом, використовуваним для визначення того, що сталося до, під час і після злочину. Ви можете зосередитися на одній області судово-медичної експертизи, такі як біологія або кібер-безпеки, і цей фокус буде диктувати вид злочинної діяльності, ви можете виявити. Криміналістика може також включати в себе вивчення в психології для розуміння злочинного розуму.

Аналіз ризиків є одним з основних навичок ви можете дізнатися в програмі судово-медичної експертизи, які ви можете застосувати в своєму житті або використовувати в своїй роботі. Інші навички включають увагу до деталей і критичного мислення, які корисні в усіх сферах життя. Ці навички допоможуть вам вирішити проблеми і думати про багатьох наслідки одного акту.

Вартість майстер 's ступеня залежить від того, як довго ви приймаєте, щоб завершити свою ступінь і який університет ви вибираєте. Витрати включають в себе книгу, збори і реєстрацію, а також житло і рухатися, якщо ви вибираєте школу далеко.

У той час як більшість робочих місць з судово-медичною експертизою компоненти спрямовані на відстеження злочинця, є й інші варіанти. Криміналістика може бути використана для виявлення небезпечних ситуацій, коли може відбутися злочин, що корисно при створенні кібербезпеки, що запобігає цифрові атаки, перш ніж вони відбудуться. Криміналістична експертиза почерку може бути використана в подружньому консультуванні і допомогти людині вибрати шлях кар'єри. Деякі популярні телевізійні шоу також найняти експертів судової експертизи для виготовлення правдоподібних сцен і ситуацій.

Є кілька шкіл, які пропонують судово-наукові ступені. Ви можете зосередитися пошуку, вирішивши, якщо ви хочете піти в державну або приватну школу, і ви готові рухатися чи.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Правознавство
  • Кримінальний процес
  • Криміналістика
Сфери навчання
  • Правознавство (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання