Keystone logo

94 Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерна інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Комп'ютерна інженерія
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (94)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерна інженерія

Ті, хто зацікавлений в просуванні своїх знань в цікавій області може розглянути можливість проведення вчений ступінь в цій темі. Магістр наук є програмою випускником рівня, що дозволяє студентам в поле технологічно або науки, пов'язаних з глибоко вникати в певній курсової, щоб підготувати їх для успішної кар'єри. Магістр наук в області обчислювальної техніки може зацікавити багатьох технічно мислячих людей.

Що таке магістра в галузі обчислювальної техніки? Ті, хто успішно завершити Посилення програми великі знання в галузі інформатики, математики, фізики та електротехніки. Типові класи включають в себе розробку і створення комп'ютерів, розвиток апаратних засобів, розробка програмного забезпечення, і мереж зв'язку. Пріоритетні області доступні в більшості програм, і часто включають в себе штучний інтелект, фотонних та оптичної обробки сигналів, спеціалізовані комп'ютери, і апаратний дизайн.Як майстер в галузі науки, більшість програм включають науково-дослідні та дипломні вимогам і може зайняти два-три роки, щоб закінчити.

Вигоди, які студенти отримують після завершення обчислювальній техніці програму включають зрослу компетентність і знання в бажаних предметних областях, більшою мислення і навички вирішення проблем і здатність бути успішним в одному з найбільш швидко розвиваються областях техніки в світі.

Ціни програми розрізняються по всьому світу і може значно відрізнятися від однієї установи в іншу. Студенти можуть отримати вигоду від ретельно досліджуючи кожну програму, поки вони ще в кандидата фази. Це гарантує, що вартість навчання збігаються з їх очікуваннями.

Кар'єра для осіб з вченими ступенями в області комп'ютерної техніки, велика кількість.Багато студентів розвивати успішну кар'єру в детектор і апаратного розвитку, кластерів дизайну комп'ютерної та експлуатації, вимірювання інженерії, техніки безпеки, і аудіо-технологій. У будь-якій професії, яка вимагає вміння працювати з складних сучасних інформаційних систем може стати кар'єра для студентів, які заробляють ці ступеня.

&nbsp

Комп'ютерний інжиніринг програми доступні по всьому світу. Значне число установ пропонують онлайн програм, тому студенти з підключенням до Інтернету можуть брати участь в будь-якому місці. Для початку, зацікавлені особи можуть використовувати наш лістинг програми та привести форми, щоб дізнатися більше інформації. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.