Keystone logo

14 Магістр наук (MSc) Програми в Природничі науки Біологія Клітинна біологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Природничі науки
  • Біологія
  • Клітинна біологія
Сфери навчання
  • Природничі науки (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Природничі науки Біологія Клітинна біологія

Магістр наук є вищим ступенем у конкретній галузі. Часто це дворічний ступінь та служить просуванням до студента бакалавра наук.

Що таке MSc в клітинній біології? Студент, який переслідує цей ступінь, повинен розраховувати на вивчення різних функцій та структур клітин, зосереджуючи увагу на клітині як основному будівельному блоці життя. Зокрема, ви можете очікувати вивчення організації клітин, їх метаболічних процесів, їх життєвого циклу та їх специфічних взаємодій із їх великими середовищами. Це дослідження, як правило, проводиться як на мікроскопічному рівні, так і на молекулярному рівні.

Вивчення клітинної біології та отримання магістра наук може дати вам більш чітке уявлення про життя, а також про вдосконалення організаційних та дослідницьких навичок. Ви можете розвинути знання, які дозволять вам зрозуміти, як працюють клітини та чому вони функціонують так, як вони роблять. Це може призвести до глибокого розуміння біології людини і може запропонувати ряд кар'єрних можливостей.

Важко оцінити вартість для магістра в клітинній біології, оскільки вартість навчання та плати за окремі програми може сильно відрізнятися. При дослідженні окремих програм, вартість, безумовно, є тим, що ви повинні враховувати.

Заробіток за спеціальністю може відкрити для вас широкий спектр кар'єрних можливостей. Особи з магістрами в клітинній біології часто працюють як дослідники. Крім того, існує ряд кар'єрів, таких як сільське господарство та фармацевтичний вчений, лікар, генетичний інженер, державний інспектор або консультант, експерт із криміналістики, токкологічний аналітик, медичний письменник та багато інших, які мають тенденцію залучати людей з такою мірою.

Багато закладів різного роду пропонують магістра в клінічній біології, і ви повинні вивчати різноманітні програми, перш ніж приймати будь-які рішення. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.