5 Магістр наук (MSc) Програми в Запобігання стихійним лихам 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Дослідження сталого розвитку
 • Екологічна стійкість
 • Запобігання стихійним лихам
Сфери навчання
 • Дослідження сталого розвитку (5)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Запобігання стихійним лихам

  Магістр наук є ступенем аспірантури, який часто переслідується після бакалавра наук. Більшість університетів присвоюють цю ступінь для навчання в галузі науки, медицини або математики. Як і інші майстри, магістратура може зайняти від одного до двох років, щоб закінчити.

  Що таке магістра в галузі профілактики стихійних лих? Ця програма вивчає шляхи, за допомогою яких фахівці можуть зменшити ризик виникнення природних та техногенних катастроф. Курси можуть зосередити увагу на відповідях, готовності та відновленні навколишніх катастроф, а також на потенційну профілактику. Багато програм використовують суміш лекцій, дискусій та проектів як інструменти навчання. Студенти можуть бути зобов'язані прийняти певні курси, такі як управління ризиками, історія гуманітарної допомоги, основи епідеміології, зміни клімату та управління стихійними лихами, методи дослідження та оцінки, надзвичайна гуманітарна допомога та глобальне здоров'я.

  Однією з основних переваг цієї програми випускників у запобіганні стихійним лихам є здатність критично мислити в жорстких ситуаціях. Це важливе майстерність може допомогти студентам добре працювати під тиском як у своїй роботі, так і в повсякденному житті. Учасники також можуть навчитися краще спілкуватися та вести.

  Вартість магістра в галузі профілактики стихійних лих може відрізнятися в різних школах. З цієї причини студенти повинні звернутися до школи, яку вони хочуть відвідувати, щоб отримати оцінку навчання.

  Випускники з цим ступенем часто запрашиваються урядовими установами, великими корпораціями та неприбутковими організаціями через їхні набуті навички. Деякі студенти можуть продовжувати стати гуманітарними чи миротворцями. Інші можуть приєднуватися до корпоративних чинів як до посадових осіб ризик-менеджменту або керівників компаній. Інші студенти можуть звернутися до державної служби у ролі, включаючи розробника політики, працівника з питань планування на випадок надзвичайних ситуацій або спеціаліста з управління надзвичайними ситуаціями. Деякі вчені можуть продовжувати свою освіту за допомогою аспірантури.

  Студенти можуть пройти курси для магістра в галузі профілактики лих в Інтернеті або в університетських містечках по всьому світу. Щоб подати заявку, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.