Keystone logo

3 Магістр наук (MSc) Програми в Правознавство Економічне правознавство Енергетичне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Енергетичне право
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Правознавство Економічне правознавство Енергетичне право

Багато власників дипломів бакалавра вирішують займатися магістром або магістра, як спосіб підвищення їх кар'єрних можливостей і заробітку. Більшість магістерських програм займає від двох до трьох років, щоб закінчити, після чого деякі випускники приєднуються до робочої сили, а інші продовжують ще вищу академічну ступінь.

Просто що таке магістра в галузі енергетики? Ця суто граматична програма зазвичай охоплює широке коло галузей, пов'язаних з енергією, навколишнім середовищем та природними ресурсами, серед них стійкість, нафтогазова промисловість, світові екосистеми, забруднення, екологічні злочини, лабораторні дослідження, екологічна наука, міжнародне екологічне право, етика , дослідження та аналіз енергії та адміністративні зміни серед суміжних областей.

Успішні випускники магістра наук в галузі енергетичного права, як правило, готуються до широкого кола прибуткових глобальних кар'єрів. Вони часто повідомляють, що вони можуть отримувати позиції на вищому рівні і отримувати більше грошей, ніж могли, перш ніж отримати ступінь. Вони також готові займатися формальними ступенями права після отримання ступеня магістра, якщо вони вибирають.

Через істотну різницю в вартості одного магістра в програмі енергетичного права на наступний основі на основі факторів, таких як, де, географічно, програма пропонується, студентам пропонується проконсультуватися з кожною школою, яку вони розглядають звернення для поточної інформації про навчання.

Ті, хто успішно заробляє магістра наук в галузі енергетичного законодавства, готуються до роботи на широкому спектрі посад, пов'язаних з енергією, навколишнім середовищем та природними ресурсами. Багато випускників працюють у державних, корпоративних або природоохоронних організаціях, тоді як інші вирішують навчатися енергетичному законодавству або суміжній темі на колегіальному рівні. Інші ще використовують позначення як крок до отримання ступеня юридичної освіти.

Студенти, які шукають привабливу та прибуткову кар'єру, пов'язані з енергією та навколишнім середовищем, запрошуються вивчити багато програм, що пропонуються в усьому світі через нашу базу даних. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.