Keystone logo

9 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Екосистеми 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Екологічна стійкість
  • Екосистеми
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Екосистеми

Магістр наук є випускником ступеня, який часто займає повний робочий день студенти від одного до двох років, щоб завершити. Студенти повинні мати ступінь бакалавра перед початком програми.

Що таке магістр екосистем? Ця галузь вивчає наукові дослідження, соціальні науки, життєві та фізичні аспекти, які впливають на збереження екосистеми. Деякі університети можуть застосовувати цілісний підхід до цього дослідження, тоді як інші можуть залучити студентів до науки та соціальних наук. Студенти можуть відвідувати лекції, брати участь у дослідницьких проектах та в повному обсязі. Курси, необхідні для цієї галузі навчання, можуть відрізнятися від одного університету до іншого, але можуть включати дослідження екосистем та біогеохімії, біорізноманіття та екосистеми, еволюційні та екологічні основи біорізноманіття, а також аналіз досліджень та аналізу даних.

У ході цієї освіти студенти навчаються приймати рішення, спілкуватися та аналізувати. Ці навички корисні в потенційних наукових кар'єрах, і вони також можуть полегшити повсякденне життя. З цією мірою студенти можуть претендувати на більш високу початкову зарплату.

Перш ніж подати заявку на програму, люди повинні дізнатись про можливі витрати. Навчання може відрізнятись від школи до школи і з року в рік.

Ця область навчання може підготувати студентів до широкого кола завдань. Багато студентів закінчують роботу в науковій галузі, але інші можуть використовувати свої переносні навички як бізнес-адміністраторів чи директивних органів. Деякі можливості для кар'єри включають екологічний дослідник, екологічний агент, інженер екосистеми, спеціаліст з екологічної консультації та професор. Завдяки навичкам та знанням, отриманим через магістра в екосистемах, учасники також можуть вирішити продовжувати свою освіту, перш ніж приєднатися до робочої сили.

Де студенти можуть отримати магістра в екосистемах? Багато шкіл у всьому світі пропонують програми в цій галузі, як на кампусі, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.