Keystone logo

11 Магістр наук (MSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Економіка підприємства 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Економіка підприємства
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Економіка підприємства

Магістр наук (MSc) часто наступний освітній етап після завершення бакалавра наук (бакалавр). Цей ступінь аспіранта може бути завершена протягом одного або двох років і дає випускникам практичні навички та теоретичні знання, щоб досягти успіху в обраній ними галузі.

Що таке магістра в галузі економіки бізнесу? Це ступінь магістра спрямована на поглиблення розуміння студентами економічної теорії та її практичне застосування в бізнес-середовищі. Курсова може включати в себе класи в мікроекономіка, макроекономіка, статистика, стратегічне управління, бізнес-середовища та економетрики. В кінці програми, студенти можуть попросити закінчити аспірантуру науково-дослідницьку роботу або проект по конкретній темі, пов'язаної з інформацією, що вивчається на протязі всього курсу. Багато установ також пропонують можливість взяти участь у стажуваннях, щоб отримати практичний досвід.

Випускники заробляючи ступінь магістра наук в області економіки бізнесу знаходяться на великій конкурентну перевагу через їх глибоке розуміння економічної теорії та як застосовувати його в різних бізнес-функцій. Вони також отримують сильні аналітичні здібності та вдосконалювати свої навички дослідження.

Вартість навчання залежить від тривалості програми, навчального закладу, ви вчитеся в і країні, в якій він знаходиться. Ось чому ви повинні звернутися до відділу приймальної комісії цього інституту безпосередньо обговорити навчання і зборів.

З ступінь магістра в галузі економіки бізнесу, випускники можуть працювати в різних позиціях у фінансовому секторі, в тому числі в якості економіста, консультанта або фінансового аналітика. Вони мають можливість працювати для Fortune 500 корпорацій і невеликих бутиків фірм. Існує навіть можливість почати приватну консультацію або роботу в якості позаштатного фінансового консультанта для різних підприємств.Більшість навчальних закладів пропонують допомогу в посадці першу роботу післявузівської.

За допомогою різних програм, доступних, ви можете вибрати для вивчення повний робочий день або неповний робочий день. У багатьох школах навіть почали пропонувати ступеня онлайн. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.