Keystone logo

7 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Екологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Науки про довкілля
  • Екологія
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Екологія

За даними Бюро статистики праці, поле науки про довкілля, як очікується, продовжить рости в надійній рівні. Як у всьому світі екологічні норми і раніше здійснюватися, створюються нові робочі місця. Майбутні студенти, які добре підходять для магістра наук (MSc) в галузі навколишнього науки включають тих, хто зацікавлений у роботі з захисту навколишнього середовища.

Що таке магістра в галузі наук про навколишнє середовище? Це просунутий курс навчання, який може призвести до зайнятості в державному або приватному секторі. Студенти в цій програмі можуть спеціалізуватися в різних областях, таких як машинобудування, збереження, екології, біології та хімії. Взагалі кажучи, випускник працюватиме в областях, пов'язаних з розміщення і захист ресурсів Землі. Це може включати в себе прогнозування небезпеки та консультування з питань, пов'язаних з нормативним вимогам. Студенти можуть звузити свою увагу на галузях, що становлять особливий інтерес в ході дослідження.

Витрати на отримання ступеня в цій області може широко варіюватися в залежності від ряду факторів, таких, як наявність студент в повному або неповний робочий день відвідуваність Чи студент проживає на кампусі або приймати онлайн-курси. Бажано, щоб розглянути особисті інтереси, гнучкість розкладу і витрат при виборі програми.

Закінчивши з MSc в екологічних наук може привести до багатьох можливостей кар'єри в цій швидко розвивається області. На підставі студентський інтереси, спеціалізації та дипломну роботу, він чи вона може вибрати для роботи в якості інженера навколишнього середовища, як захисник природи або, можливо, в галузі управління відходами. Окрім участі у приватному секторі, випускник буде володіти необхідними навичками роботи в уряді чи в сфері освіти.

Є багато по всьому світу програм, доступних в цій галузі дослідження, з деякими університетів, що пропонують онлайн градусів. Онлайн мірою є особливо бажаним для тих, хто потребує гнучкість в їх графіку.Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.