Keystone logo

93 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Екологічний менеджмент
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (93)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологічний менеджмент

Ступінь магістра є першим кроком у післядипломній освіті для студентів, які цікавляться областями, пов'язаними з наукою, технікою та медициною. Ці ступені часто дуже цілеспрямовані, тому вони ідеально підходять для студентів, які вже розпочали свою кар'єру і хочуть відкрити більше можливостей для просування. Проте студенти, які нещодавно закінчили ступінь бакалавра та хочуть більше навчання, перш ніж подати заявку на роботу, також можуть скористатися додатковим досвідом отримання ступеня магістра.

&nbsp

Ті, хто хоче знати, що є магістра в галузі управління навколишнім середовищем, повинні в першу чергу розглянути багато способів людського розвитку впливає на навколишнє середовище. Багато компаній та державні організації в останні роки усвідомили, наскільки важливо відповідально використовувати ресурси, щоб запобігти їх знищенню. Менеджер із захисту навколишнього середовища допомагає розробляти плани щодо використання ресурсів у такий спосіб, який є стійким і заподіює найменший можливий вплив на довкілля.

&nbsp

Отримання магістра в галузі управління навколишнім середовищем зазвичай займає від двох до трьох років, тому вартість повинна бути підрахована відповідним чином. Вартість навчання залежить від школи до школи, а також витрат, пов'язаних із польовими роботами, книгами та іншими необхідними витратами.

&nbsp

Робота для менеджерів з питань навколишнього середовища доступна як у державному, так і в приватному секторі. Випускники магістра часто працюють на консультаційних та контрольних посадах. Вони допомагають керувати проектами, що потребують використання природних ресурсів, а також розробці нових продуктів, щоб гарантувати, що продукт створюється відповідально. Урядові організації США, такі як Міністерство енергетики та Департамент національних парків, потребують менеджерів з питань навколишнього середовища, щоб допомогти їм створити нову екологічну політику по всій країні.

&nbsp

Отримання магістра в галузі управління навколишнім середовищем в Інтернеті - це відмінний вибір для студентів з насиченими графіками та тими, хто живе далеко від їх бажаної установи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.