Keystone logo

2 Магістр наук (MSc) Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва Друкарська справа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Мистецтвознавство
  • Прикладні мистецтва
  • Друкарська справа
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Мистецтвознавство Прикладні мистецтва Друкарська справа

Магістр має ступінь аспірантури, яку студенти можуть обирати після закінчення ступеня бакалавра. Працевлаштування магістра в галузі науки дозволяє студентам ще більше вдосконалювати свої навички, щоб вміло працювати у вибраних областях, коли прийшов час вибирати кар'єру або просунутися на існуючій кар'єрі.

Що таке магістра в галузі виготовлення карт? Студенти, які шукають кар'єру у видавництві чи технічному друку, часто обирають цю програму навчання, щоб дізнатись про інструменти торгівлі та отримати більше досвіду з друкованими засобами масової інформації усіх типів. Хоча студенти, як правило, очікують завершення курсів у галузі загальної графічної розробки, вони також можуть вибрати курси, більш точно адаптовані до їхньої кар'єри, наприклад, бізнес-друк або робота з видавництвом. Типові курси в навчальній програмі цієї програми - інформаційні технології, матеріалознавство, типографія, цифрова архівність та візуалізація.

Як і у випадку з більшістю програм магістерської підготовки, учасники, як правило, повинні володіти кількома навичками під час навчального процесу, включаючи критичне мислення, графічний дизайн та обробку різноманітних різновидів програмного забезпечення для розробки. Це навички, які можуть допомогти підвищити рівень життя випускників за межами своєї роботи, а також у професійній сфері.

Майбутні студенти повинні завжди проводити ретельне дослідження цін на навчання. Вартість майстер-програм залежать від різних шкіл та країн, тому варто перевірити різні варіанти.

Студенти, які навчаються в галузі видавничої діяльності, можуть виявити, що після закінчення навчання, як всередині, так і за межами мистецького світу, відкривається широкий спектр робочих місць. Деякі з найбільш художньо схильних кар'єрів, якими володіє цей ступінь магістра, можуть бути прийняті в тому числі куратор, художник-експонент, майстер-принтер або екранний принтер. Інші потенційні позиції - адміністратор спільноти мистецтв, співробітник музею, розробник прес-преси та технік друку прототипу.

Заради зручності, зайнятий аспірант може вибрати курси місцевого, он-лайн або навіть міжнародного рівня. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.