Keystone logo

60 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Дослідження розвитку
Сфери навчання
  • Соціальні науки (60)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Дослідження розвитку

Отримання Магістр наук (MSc) ступеня в дослідженням у галузі розвитку може забезпечити випускників з інформацією, необхідною для вирішення цих проблем, унікальні для країн, що розвиваються. Це тягне за собою багатоярусну підхід до задоволення потреб слаборозвинених районів, які можуть служити студентів, зацікавлених в наданні допомоги менш щасливим.

Багато студентів можуть знайти себе запитувати: "Що таке магістра в галузі досліджень в галузі розвитку?" Ця область дослідження включає в себе широку базу знань, щоб вміло вирішувати численні складні проблеми, виявлені в світі, що розвивається. Курсова може включати в себе такі теми, як наслідки індустріалізації, ролі неурядових організацій у злидні країн, і вплив глобалізації на економіку країн, що розвиваються. Заняття будуть включати теоретичний аналіз популярних методів задоволення потреб в менш сприятливому положенні країн, а також реального світу приклади зусиль, щоб зменшити нерівність у таких регіонах.

Найбільш очевидна перевага переслідуючи ступінь магістра в галузі досліджень в галузі розвитку є здатність надати допомогу тим, хто страждає від руйнівних наслідків бідності. Це дозволяє випускникам для досягнення реального почуття мети в обраній ними кар'єри, які можуть бути важливим фактором для багатьох.

Тому що вартість навчання може змінюватися зовсім небагато, студенти мають можливість зв'язатися з безпосередньо в школу, щоб отримати точну оцінку відповідних зборів. Це допоможе переконатися, що потенціал навчальний заклад добре вписується в студентській фінансових перспектив.

Є ряд корисних кар'єрі можна забезпеченню на випускників зі ступенем магістра в галузі досліджень в галузі розвитку. Студенти можуть знайти позиції, як працівники допомоги в районах, спустошених хворобами і бідністю, або проводити освітні обов'язки на колегіальній обстановці. Існують також державні посади, і може включати в ролі в якості радників і політичних аналітиків.Випускники також можуть знайти роботу в галузі управління проектами та оцінки, які можуть мати життєво важливе значення для усунення поточних проблем в країнах, що розвиваються.

Реєстрація для онлайн-класів відмінний варіант для студентів, що бажають трохи гнучкості, коли справа доходить до їх шкільного розкладу. Це особливо вірно для тих, що займають повний робочий день, які, можливо, важко регулярно відвідувати заняття. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.