Keystone logo

4 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Країнознавство Дослідження Близького Сходу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Дослідження Близького Сходу
Сфери навчання
  • Соціальні науки (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Країнознавство Дослідження Близького Сходу

Після отримання ступеня бакалавра, деякі студенти можуть вибрати, щоб продовжити навчання, щоб заробити ступінь магістра наук (MSc). Цей ступінь випускник зазвичай займає період від одного до двох років, щоб завершити, що дозволяє студентам зосередити свої дослідження на навички і знання, які можуть допомогти їм просувати свою кар'єру або продовжити докторську ступінь.

Що таке магістра в галузі Близького Сходу? Цей тип програми ступеня фокусується на культурі, історії та політиці країн Близького Сходу. На додаток до прийняття відповідних мовних курсів, класна можуть охоплювати такі теми, як політичного насильства і опору, іслам, зовнішньої політики, політичних ідеологій, державних і трансформації на Близькому Сході і в міжнародній політиці. Перед закінчення студенти можуть знадобитися для завершення дисертації, автореферати, проект або якийсь час за кордоном.

Витрачати час заглибитися в історію, політику та мов країн Близького Сходу може розширити розуміння студентів всього світу. Такого роду дослідження можуть бути особливо корисні для студентів, які шукають кар'єру в міжнародному бізнесі чи політиці.

Скільки це коштує, щоб отримати ступінь магістра в галузі вивчення сучасного Близького Сходу залежить від школи і тривалість програми. Зацікавлені студенти мають можливість зв'язатися з приймальної комісії їхню програму вибору для того, щоб зрозуміти всі витрати, пов'язані.

Випускники, які заробляють ступінь магістра в галузі Близького Сходу може знайти безліч цікавих можливостей для кар'єрного зростання відкриті для них. При правильному швидкості мови і розуміння міжнародної політики і бізнесу, випускники можуть працювати в якості офіцерів зв'язку, аналітиків, консультантів і дослідників. Там навіть може бути доступна робота в якості перекладача політичних послів, що відвідали країни Близького Сходу.Випускники можуть також прийняти рішення про використання ступінь свого господаря в якості шлюзу для докторській програмі, що може призвести до кар'єри в якості професора або викладача.

Онлайн курси для отримання ступеня магістра в галузі близькосхідних досліджень можуть бути доступні для іноземних студентів або тих, хто потребує дистанційне навчання. Для отримання додаткової інформації, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.