Keystone logo

9 Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Політологія Дипломатія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Дипломатія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Соціальні науки Політологія Дипломатія

Багато людей вибирають для підвищення їх конкурентоспроможності, заробляючи магістра наук (MSc). Ступінь може дати студентам можливість дізнатися більше про їх галузі дослідження і отримати певний практичний досвід. Програми, як правило, зайняти від одного до двох років, щоб закінчити.

Що таке магістра в галузі дипломатії? З міжнародного керівництва ділової етики, ви знайдете широкий спектр курсів, які можуть допомогти вам розвинути практичні навички як для корпоративних і глобальних робочому місці. Програма в галузі міжнародної торгівлі поширюється на юридичних такі теми, як європейської політики ринку, в той час як курси в дипломатичних досліджень може навчити вас критично аналізувати міжконтинентальних і державної політики. Через форуми та семінари, ви можете мати практичний підхід до життєвих ситуацій.

Як ви вчитися на магістра в галузі дипломатії, ви можете поліпшити свої навички спілкування, а ви краще навчитеся оцінювати ситуацію і вести переговори можливі проблеми на робочому місці.Класи призначені для професіоналів, так і випускників вузів, так що ви можете поліпшити свої навички при розробці контакти з іншими членами міжнародного співтовариства.

Більшість програм можуть бути прийняті на повний робочий день або за розкладом частину часу. Реєстрація та навчання витрати будуть варіюватися, тому звертайтеся до університету ви зацікавлені в участі безпосередньо для конкретної інформації.

Є багато можливостей ділової кар'єри доступні зі ступенем цього майстра. Випускники можуть працювати в управлінні їх місцевими або національними урядами або знайти роботу в приватному секторі. Обидва екологічних груп та корпоративних розробники повинні співробітників, які можуть спокійно обговорити і вирішити, здавалося б, несумісні ідеали. Більш громадянськи налаштовані люди можуть почати працювати в політичних партіях, де лідери прагнули, які можуть виявляти і просувати мети.

Чи є це для просування вашої кар'єри, почати нову, або отримати досвід і контакти, магістра в галузі дипломатії може зробити різницю. Дізнайтеся більше про підвищення своєї освіти в нашому каталозі курсу. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.