Keystone logo

12 Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження в галузі управління Державне управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Дослідження в галузі управління
 • Державне управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (12)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Дослідження в галузі управління Державне управління

  Вироблення політики є одним з найважливіших професій гнатися за амбітного студента, який шукає, щоб зробити відчутну різницю в світі. Подполе політичних наук, державного управління найкраще описується як паралель до управління приватним сектором. Робота Громадської менеджера полягає в максимізації ефективності та суспільної інфраструктури, як він ставиться до суспільного блага. Отримання ступеня магістра наук в галузі державного управління є відмінним шлях до гідного кар'єрі в державному управлінні та політиці.

  &nbsp

  Майбутні студенти можуть запитати, що таке магістр наук в галузі державного управління? Це міждисциплінарний ступінь, що копається у вивченні державного управління, суспільних відносин, прав людини, гуманітарних і соціологічних досліджень. У складній області, як державне управління, багатопрофільна підготовка є абсолютно необхідним.Крім того, вільно розуміння культури є необхідною навичкою для тих, хто працює в процесі прийняття рішень, оскільки це один з найважливіших аспектів сучасного суспільства.

  &nbsp

  Є багато переваг для отримання ступеня магістра наук в галузі державного управління. У цій області, ви отримаєте всебічну освіту, яке допоможе вам приймати важливі рішення, що стосуються державної політики, яка впливає на життя багатьох людей. На додаток до вас краще всебічно людини, магістра в галузі державного управління є великий шлях до прибуткової кар'єри в уряді.

  &nbsp

  Вартість магістра в галузі державного управління широко варіюється залежно від установи. Правильне дослідження в плані курсу, а також тип та місцезнаходження установи, необхідно, щоб отримати краще уявлення про вартість.

  &nbsp

  Після успішного завершення цього ступеня, нагородження кар'єру в державній політиці чекає вас.Кар'єра в національної безпеки або правоохоронних органів, некомерційних організацій та охорона здоров'я всі варіанти зі ступенем державного управління. Якщо ви хочете працювати на урядового агентства, балотуватися на державні посади, або вчити, магістра в галузі державного управління є ключем до довгого і захоплюючої кар'єри краще в житті людей.

  &nbsp

  Зараз саме час, щоб продовжити свою освіту і переслідувати свої мрії зробити різницю шляхом отримання магістра в галузі державного управління. Є шановні інститути по всьому світу, що може запропонувати вам досвід життя і освіту, яка дійсно має значення. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.