Keystone logo

25 Магістр наук (MSc) Програми в Природничі науки Географія Географія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Природничі науки
  • Географія
  • Географія
Сфери навчання
  • Природничі науки (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Природничі науки Географія Географія

Ступінь магістра наук є першим кроком на шляху до аспірантури в областях, пов'язаних з науки, техніки і медицини. Цей ступінь зазвичай досягається після студент отримує його або її бакалавра або інший ступінь бакалавра, і це дозволяє їм проводити більш спеціалізованої галузі дослідження в обраній ними галузі. Багато топ-організації і все більше число компаній середнього рівня тих вимагають потенційних співробітників, щоб мати ступінь магістра або вище, щоб бути розглянуті для багатьох робочих місць.

Ті, хто шукає відповідь на питання, що є магістра в географічних наук повинні спочатку зрозуміти історію цієї щодо нової області. Географічні науки є ті, які пов'язані з відображенням, картографії, та інших методів, пов'язаних з намалювати картину земної поверхні.Перший майстер в географічних наук ступеня була запропонована в Единбурзькому університеті почала в 1985 році, але десятки інститутів по всьому світу в даний час пропонують подібні програми.

Отримання ступеня магістра в географічних наук ставить студентів в авангарді захоплюючої розвивається області. Існує в даний час високий попит на працівників з досвідом роботи в комп'ютерній картографії, переклад супутникові знімки, створюючи просторові бази даних та інші навички, пов'язані з географічними науками.

Вартість отримання магістра в географічних наук варіюється між установами. Більшість треків мірою вимагають два роки очного навчання, але деякі європейські університети пропонують ступінь в один рік. Вартість навчання по семестрах зміниться відповідним чином.

Існує високий попит на кваліфікованих робітників у географічних наук у всьому світі.Випускники можуть працювати в приватному або державному секторі, надаючи свої навички, щоб уряди, різних інститутів навчання, або приватних компаній. Деякі роботи вимагають подорожах і польові роботи, в той час як інші можуть зробити в першу чергу з одного офісу.

&nbsp

Отримання магістра в географічних наук онлайн є відмінним вибором для студентів, що потребують навчання навколо щільного графіка або у яких є труднощі з отриманням в класі. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.