Магістр наук (MSc) Програми в Генетика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Охорона здоров'я
 • Репродуктивна медицина
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Генетика

  А ступінь магістра є сертифікат аспірантом, який фокусується більш глибоко на дану тему, ніж холостяк 's ступеня. Магістр наук в більшою мірою орієнтований на аналітичної боці суб'єкта в порівнянні з магістра мистецтв.

  Що таке магістра в галузі генетики? Генетика є вивченням генів, які є складними біологічними засобами. Тверде розуміння біології і наук про життя є обов'язковим, так як це поле включає в себе поглиблене вивчення спадковості і мутації гена. розширення генів і генетична мутація дві можливі області фокуса, і обидва вимагають аналітичного розуму і пильної уваги до деталей. Очікувати, щоб провести деякий час в класі, і деякі в лабораторії.

  Деякі області генетики вимагають використання спеціальних інструментів; Ви могли б дізнатися, як провести стандартну лабораторну або базу даних системи. Ці здібності можуть допомогти вам знайти роботу, яку ви хочете. Інший навик часто накопичений в цій програмі є визначенням, так як експерименти в області генетики часто повторюється в великих масштабах.

  Стипендії, стипендії та гранти можуть компенсувати частину витрат на цю ступінь. Подивіться на науково-дослідні інститути, як часто вони зацікавлені в спільному фінансуванні студента в науках. Витрати слід очікувати, залежать від розташування школи ви вибрали і йдете ви повний або неповний робочий день.

  Зі ступенем в області генетики, розраховувати на роботу десь в науці або медицині. Генетики беруть участь в створенні препаратів для лікування рідкісних захворювань і біологічних засобів боротьби з проблемами людини з приводом, такими як зміна клімату і однорідність культур. Знання генетики також корисно в багатьох дискусіях державної політики, тому ця ступінь може відкрити кар'єру в якості радника науки.

  Є багато шкіл по декількох країнах, які пропонують ступінь в області генетики. Ви можете знайти найбільш підходящий варіант з використанням особистої інформації, щоб звузити свій пошук. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.