Keystone logo

43 Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Великі дані 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Великі дані
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (43)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології Великі дані

Майстер 'и рівень освіти призначений для підготовки студентів з глибоким розумінням певній галузі. Після закінчення, ви повинні бути готові, щоб ввести кар'єру з досвідом і знаннями, ви повинні. Ступінь у відповідній студентів мажор, як правило, потрібно ввести майстер програми наук (MSc).

Що магістра в Великих Даних? Ця програма є розділ інформаційних технологій досліджень, яка фокусується на бізнес і фінансового аналізу боку ІТ. У той час як великі дослідження даних, як правило, тільки включати в себе організацію і аналіз великих обсягів інформації, програмування та підтримка навичок може викладатися в програмах даного типу. Студенти можуть також включати збір та обробку даних у своїх дослідженнях, отримуючи досвід роботи.

Студенти, які вибирають для вивчення велику вигоду даних, практикуючи і розвиваючи свої навички критичного мислення, управління і зв'язку, які будуть мати життєво важливе значення для їхнього успіху після закінчення школи.Заробіток ступінь магістра також збільшує потенційний дохід та кар'єрні можливості.

Збори, пов'язані з заробляючи магістра в області великих даних залежить від багатьох факторів. Школа, програма, тривалість навчання, а статус студента буде все грають роль у визначенні витрат. Доцільно дослідити безліч програм до вступу.

Більшість великих випускники даних на поле ІТ. Через характеру великих даних, увага приділяється аналізу інформації для конкурентного бізнес-перевагу, що означає, випускники, як правило, найкраще підходить для керівних посадах. З додатковою бізнес-знань, можна знайти роботу в інших відділах, особливо в галузі управління проектами та розвитку. Хоча це рідше, можна також працювати в якості типового ІТ-фахівців в технічній підтримці або системи управління.

Щоб розпочати навчання у великих даних, знайти програму, яка відповідає вашим вимогам.Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.