Keystone logo

37 Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Біоінформатика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Науки про життя
 • Біоінформатика
Сфери навчання
 • Науки про життя (37)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Біоінформатика

  Студенти, що вибрали переслідувати ступінь магістра наук (MSc) в галузі біоінформатики, швидше за все, зацікавлені в роботі в якості дослідників в рамках дисципліни молекулярної біології, в той час як скориставшись інформаційних технологій для управління та організації великих баз даних біологічних даних на молекулярному рівні.

  Що таке магістра в галузі біоінформатики? Це вчений ступінь у відносно новій галузі біоінформатики, крос-дисциплінарного поля, що виник у вигляді окремої дисципліни в рамках молекулярної біології. Біоінформатика застосовується комп'ютерна наука, техніка, математика і статистика, щоб досліджувати й інтерпретувати біологічні дані, подібні до того, що було зроблено в ході проекту генома людини. За своєю суттю, біоінформатики відноситься інформаційні технології для біологічних молекулярних даних на великих масштабах.

  Студенти, які вибирають цей курс навчання отримають навички в інтерпретації біологічних даних на молекулярному рівні, а також навички в організації бази даних.Застосування передових математики та інформаційних технологій для цих даних дозволяє досліднику зрозуміти відносини між даними в дорозі, який був раніше не доступний.

  Вартість отримання ступеня в цій області буде залежати від ряду факторів, таких, як наявність студента відвідувати повний робочий день або неповний робочий день, вибір університету, і студент чи відвідує заняття в кампусі або в Інтернеті. Важливо наукових шкіл з точки зору того, наскільки добре вони будуть відповідати вашому бюджету і цілей.

  Випускник з MSc в галузі біоінформатики можна очікувати, щоб знайти вибір професії з дослідницькими лабораторіями в навчальних закладах або галузі, фармацевтичних компаній, а також в інших областях, як різноманітні, як сільське господарство або розвиток засобів особистої гігієни. Є також можливості в генній послідовності, генотипування і проектування баз даних і технічне обслуговування. Роботодавці в першу чергу шукає людей з великим досвідом в галузі молекулярної біології і передових обчислювальних навичок.

  Є багато програм, доступних для студентів, щоб розглянути, в тому числі міжнародних варіантів і онлайн-курси. Інтернет дослідження можуть часто врятувати студента гроші, пропонуючи велику гнучкість. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.