Keystone logo

186 Магістр наук (MSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Бізнес-аналітика
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (186)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика

Якщо ви задоволення від роботи з математики, як, скільки вам сподобається тим в бізнесі, Магістр наук (MSc) в Бізнес Аналітика може бути ідеальним ступеня програма для вас, щоб розглянути можливість проведення. Після закінчення, ви зможете просунутися в існуючій кар'єри, або введіть нову індустрію з меншими труднощами.

Що таке магістра в галузі бізнес-аналітики? Таким чином, ви дізнаєтеся, як правильно аналізувати інформацію для того, щоб кращі бізнес-рішення. Зокрема, ви навчитеся визначати і використовувати економічні відносини через аналізу даних. Цей ступінь охоплює широкий спектр бізнес-пов'язаних курсових, часто включаючи бухгалтерський облік, кількісні методи, застосовуються маркетингові дослідження, управління бізнес-процесами, і економічного прогнозування. Конкретні класи будуть варіюватися в залежності від університету.

Вартість для магістра в галузі бізнес-аналітики істотно варіюється від школи до школи.Одним з найбільш значущих змінних є тривалість програми; деякі з них можуть зайняти кілька років, щоб закінчити, в той час як інші є більш інтенсивно концентрований, що дозволяє закінчити раніше. Ви можете порівняти кілька університетів, щоб знайти найбільш підходящий варіант для вас і вашого графіка.

Багато компаній цінують працівника, ступінь магістра в галузі бізнес-аналітики. Є кілька шляхів розвитку кар'єри, які можуть бути доступні для вас після закінчення школи; Ви можете бути в змозі просунути вашу позицію з вашим поточним роботодавцем, або взагалі перейти кар'єри. Типові робочі місця для випускників включають аналітиків банківських ризиків, бухгалтерів, менеджерів з контролю якості, менеджерів по поліпшенню процесів і міжнародних банкірів.

&nbsp

Є також національні та міжнародні варіанти цього ступеня; Ви можете записатися на програму в-людини, але багато MSc в галузі бізнес-аналітики студентів вибирають для онлайн ступеня.Зараз градусів часто набагато більш гнучким, що дозволяє продовжувати працювати повний робочий день або керувати інші зобов'язання. Якщо ви живете у віддаленому районі, на базі Інтернету курси можуть бути ідеальним рішенням для вас. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.