Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 38 Магістр наук (MSc) в Бізнес-адміністрування 2024

38 Магістр наук (MSc) Програми в Бізнес-адміністрування 2024

Огляд

Вивчення для магістра наук (MSc) є відмінним способом, щоб отримати більш глибоке розуміння конкретної області або предмета. Програма зазвичай триває від одного до двох років і робить випускників фахівців в обраній ними спеціалізації, що дає їм конкурентну перевагу при вході в робочу силу.

Що таке магістра в галузі ділового адміністрування? Ступінь цього спеціалізованого магістра призначений, щоб допомогти студентам розвинути знання в галузі управління та експлуатації тієї чи іншої видів бізнесу. Це часто досягається шляхом розробки сильних методів дослідження поряд з утворенням по конкретним пов'язаним з бізнесом предметів, таких як бухгалтерський облік, фінанси, людські ресурси, організаційні структури, операцій і економічної стійкості. Студенти часто потрібно, щоб завершити дисертацію магістра по темі, пов'язаної з курсовою.

Великі знання, отримані в ході успішної роботи бізнесу та управління робить цю ступінь як універсальний і практичний.Студенти отримують глибоке розуміння різних аспектів ділового світу і набувають високо професійні навички в області досліджень і вирішення проблем.

Там немає остаточного витрат на магістра в галузі ділового адміністрування. Вартість варіюється в залежності від місцезнаходження, установи та тривалості навчання. Щоб отримати точну ціну за навчання і збори, зверніться до приймальної комісії обраного вашої установи.

Одна з найбільших речей про навчання в програмі магістра в галузі ділового адміністрування є те, що його універсальність залишає випускників, які мають право на величезну кількість позиції в різних областях бізнесу, таких як послуги консультантів з управління, НВО, державних установ і маркетингових агентств, щоб назвати декілька. Ось лише деякі з можливих робочих місць випускників назви можуть припустити: виконавчий директор з продажу, менеджер, менеджер з маркетингу, бізнес-аналітик і бізнес-консультант.

Цей курс є великі інвестиції в ваше майбутнє, і є варіанти для завершення програми в коледжах і університетах по всій земній кулі. Багато шкіл пропонують повний або неповний робочий день варіанти досліджень, щоб відповідати навколо інших ваших зобов'язань. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес-адміністрування
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (38)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання