Keystone logo

4 Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Безпека 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр наук (MSc)
 • Технологічні дослідження
 • Безпека
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Безпека

  Багато фахівців з кар'єри вирішують займатися магістром після отримання ступеня бакалавра, якщо вони зацікавлені в додатковому вивченні. Програми магістра наук часто надають цілеспрямоване дослідження та можливість спеціалізуватися на певній темі, яка цікавить вас.

  Майбутні студенти можуть задатися питанням: "Що таке магістра в галузі безпеки?". Ця програма може мати декілька напрямків концентрації, включаючи кібербезпеку, управління надзвичайними ситуаціями, безпеку батьківщини, розробку систем безпеки та управління корпоративною безпекою. Студенти можуть пройти курси з менеджменту, комп'ютерних технологій та методів дослідження. Крім вищезазначених тем, можуть бути запропоновані дискусії чи семінари в юридичній етиці. Часто ступінь магістра в галузі безпеки припадає на дипломну роботу або стажування.

  Студенти, які заробляють магістра в галузі безпеки, часто стають умілицями швидко оцінювати проблемну ситуацію, аналізувати варіанти та активно рухатись, щоб вирішити проблему в будь-якому аспекті свого життя. Крім того, вони, як правило, виходять з твердими навичками комп'ютерних технологій.

  Вартість отримання ступеня магістра в галузі безпеки залежить від тривалості програми та плати школи. Програми можуть тривати від одного до двох років, а з варіантами заочного і повного робочого часу витрати значно відрізняються. Студенти повинні перевірити всі варіанти, перш ніж вибрати його.

  Безпека - бурхлива промисловість, з багатьма цікавими кар'єрними можливостями, доступними студентам із ступенем магістра в галузі безпеки. Приватним сектором можуть бути наймання цифрових експертів-криміналістів, системних або мережевих інженерів та адміністраторів ЦОДів. Уряд часто є ще більшим роботодавцем магістра в галузі освіти. Вони часто потребують тестувальників проникнення, аналітики кібер-безпеки, оцінки ризиків та менеджерів уразливості та аудиторів інформаційних систем.

  Є численні школи по всьому світу, які пропонують магістра в галузі безпеки. Інтернет-варіанти існують для тих, хто живе в віддалених місцях або вважає за краще гнучкість. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.