Keystone logo

1 Магістр наук (MSc) Програми в Гуманітарні науки Література Англійська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Англійська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Гуманітарні науки Література Англійська література

Майстер ступінь академічної кваліфікації надається особам, які будуть доповнювати програму високого рівня зосереджені на експертизі в певній галузі. Після отримання диплом, подальше вивчення на рівні PhD є одним з багатьох варіантів.

Ви можете бути здивовані, що таке магістра в галузі англійської літератури? Цей курс навчання надає студентам великі освіти в усіх областях вивчення англійської мови. Курсова пропонується в значних літературних рухів, окремих авторів, історичні періоди, історія критики, лінгвістики та філології. Мета просуває глобальну компетентність у всіх періодах англійської мови літературної традиції, перш ніж студенти обирають спеціалізацію в одній темі або області.

Переваги магістерського ступеня поширюється як на професійному та особистому житті випускників.Наприклад, люди можуть розвивати більш глибоке розуміння консолідації, узагальнення та подання інформації, яке легко зрозуміти і цікаво читати, навички, які можуть допомогти їм знайти нові можливості для працевлаштування або просування в поточних позиціях.

Оскільки ця програма доступна в різних університетах, витрати різняться в залежності від розташування школи і тривалості програми. Студенти повинні запросити детальну інформацію про вартість очікування від окремих установ.

Випускники з англійською літературою магістра часто знаходять роботу з використанням їх листи і комунікативні навички в області навчання, написання або редагування. Типові галузі промисловості включають засоби масової інформації, публікації та наукової спільноти. Проте, випускники можуть також знайти кар'єри в галузях, починаючи від відносин і некомерційних організацій громадськості, права, бізнесу, бухгалтерський облік, технології та фінанси.Позиції, такі як державної служби працівників, державних службовців, працівників служб охорони здоров'я, паралігала і фінансового аналітика є реальні перспективи.

Зайняті повний або неповний робочий день класи можуть бути доступні для активних професіоналів, які потребують більшої гнучкості з навчальним процесом. Багато об'єктів пропонують онлайн платформи дистанційного навчання для додаткового зручності. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.