Keystone logo

141 Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Наука про дані Аналіз даних 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Технологічні дослідження
  • Наука про дані
  • Аналіз даних
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (141)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Технологічні дослідження Наука про дані Аналіз даних

Один з видів ступенів, що пропонуються аспірантами, магістр наук зосереджує увагу на фактологічних та конкретних дослідженнях. Це, як правило, наступний ступінь бакалавра. Магістерські програми часто виконують один-два роки.

Що таке магістра в галузі аналізу даних? Розроблений для тих, хто цікавиться технічною або діловою стороною аналітики, цей ступінь може навчити студентів про наслідки аналітики на світові та супутні юридичні проблеми. Технологія розвивається поруч з полем аналізу даних. Ці програми можуть навчитись про машинне навчання та інші передові технології, які струшують цю область. Вивчення теорії аналітичних даних може покращити здатність студента адекватно підходити та розбирати дані.

Магістра в галузі аналізу даних додатково навчає навичок, які можуть допомогти учням за межами дослідження. Працездатність підвищується за рахунок вдосконалення лідерства та самодостатності, яку навчає програма. Покращений аналітичний настрій може бути застосований для вирішення більшості проблем.

Місцезнаходження впливає на вартість відвідування програми для отримання ступеня магістра. Ви можете замовити інформацію в Інтернеті або по телефону, щоб отримати уявлення про витрати, пов'язані з відвідуванням вашого вибору програми.

Оскільки дані стали легше зібрати, воно більш багате і потребує аналізу. Ці операції "великі дані" продовжують зростати і пропонують багатообіцяючі можливості для роботи для тих, хто хоче вирішувати сировину. Кар'єра, яку часто пропонують випускникам з магістра наук в Analytics, включає в себе інженера даних, менеджера з аналізу даних та інженера-програмного забезпечення. Ці роботи можуть бути як у державному, так і в приватному секторі, оскільки дані є універсальними для роботи практично в кожній організації.

Для зручності інтернет-курси для магістра в Analytics Analytics можуть бути варіантами залежно від того, що пропонує кожний університет. Ці програми не є однаковими для кожного навчального закладу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.