Keystone logo

14 Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Агрономія Аквакультури та рибне господарство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Аквакультури та рибне господарство
Сфери навчання
  • Науки про життя (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Агрономія Аквакультури та рибне господарство

Якщо культивування водних рослин і тварин та розширення розвитку водної господарства по всьому світу звертається до Вас, Магістр наук в області аквакультури та рибальства, можуть представляти інтерес для Вас. Це програми для аспірантів пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування і варіантів досліджень у світі морського життя.

Ви можете бути цікаво, що це магістра в галузі аквакультури та рибальства? Ця передова освітня програма забезпечує осіб з комплексного навчання і освіти, необхідного для організації, збереження і сталого споживання океанічних ресурсів, таких як риби, морських ссавців, ракоподібних і водних рослин. Особи, які отримують цю вчений ступінь може допомогти поліпшити існуючі системи аквакультури і працювати, щоб розвивати нові та інноваційні способи підтримуваної рибництва.

Вибір для вивчення аквакультури може бути корисним для студентів, оскільки вони можуть зробити різницю в тому, як морські джерела використовуються як дохідних ресурсів для виробництва продовольства та інших продуктів. Випускники можуть також дізнатися основні навички, такі як придбання та інтерпретації даних, оскільки вони розкрити, як взаємодія між людьми і їх морського середовища може мати довгострокові наслідки для світу і його морського життя резервів.

Вартість, щоб отримати ступінь магістра в галузі аквакультури та рибного господарства може варіюватися залежно від вашого статусу реєстрації, вашому університеті і величини фінансової допомоги ви отримуєте. Студентам пропонується вивчити їх передбачувану школу прямо для того, щоб зрозуміти повну вартість навчання і зборів.

Особи, які отримують ступінь магістра наук в області аквакультури та рибальства може отримати роботу в якості техніків аквакультури, що працюють в прісній і морській воді господарства, які навчаються з харчування риб, генетики та патології.Випускники можуть також стежити за обслуговування інкубаторію та експлуатації, методи ведення сільського господарства та дослідження видів. Інші випускники обирають у працевлаштуванні з природоохоронними організаціями, або вони можуть вибрати проспект дослідження та викладання для університетів і коледжів.

Якщо ви зацікавлені в досягненні вчений ступінь в Інтернеті, що допоможе знизити вплив на навколишнє середовище водного господарства та підтримки розвитку стійкої аквакультури та рибальства практики, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором заповнення в головній формі.