Keystone logo

10 Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Агрономія
Сфери навчання
  • Науки про життя (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія

Магістр наук, як правило, одно- або дворічна програма ступеня дозволяє студентам інтенсивно зосередитися на області дослідження. Студенти можуть брати участь в польових роботах, лабораторних експериментів або оригінальних дослідницьких проектів на додаток до навчання в класі. програми ступеня магістра Some вимагають дисертацію магістра до ступеня присуджується.

Що таке магістра в галузі сільськогосподарської науки? Це курс навчання, який зазвичай забезпечує загальну базу знань в рослини і заходи боротьби з шкідниками, науки про навколишнє середовище, безпеки харчових продуктів, освіти і керівництва. Ступінь магістра в галузі сільськогосподарської науки часто може бути як загальне обстеження сільськогосподарських тим або бути адаптовані до особливим інтересом студента. Студенти можуть мати можливість додатково спеціалізуватися з курсами в складні теми, такі як біологічної безпеки і біотехнології. Сільськогосподарські науки ступенів є досить міждисциплінарної і настроюється, відображаючи складні і мінливі потреби сучасного сільського господарства.

Ступінь, як правило, надає студентам знання, необхідні для просування їх сільськогосподарського або освітню кар'єру в своїй вузькій спеціалізації. Отримання майстер 's часто покращує перспективи працевлаштування шляхом відкриття нових позицій і можливостей для просування по службі.

Вартість навчання за програмою ступеня магістра в галузі сільськогосподарської науки можуть бути абсолютно різними в залежності від розташування школи і чи дійсно програма включає в себе онлайн-курси. Майбутні студенти повинні зробити своє дослідження ретельно, перш ніж вибрати програму.

Студент зі ступенем магістра в галузі сільськогосподарської науки може працювати в академічній, промислової або державної дослідницької позиції, зосередивши увагу на що-небудь від садівництва науки грунту в технології виробництва продуктів харчування. Вони також можуть знайти роботу в галузі сільського господарства в якості фермера чи підприємця. Інші варіанти включають в себе роботу в якості педагога або приймаючи політичну позицію, пов'язану з сільськогосподарськими проблемами.

З такою великою кількістю програм ступеня доступні, процес пошуку може здатися величезним, але це не повинно бути. Для того, щоб почати досліджувати ідеальну програму для ваших потреб, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.