Keystone logo

38 Магістр наук (MSc) Програми в Інженерні дослідження Автотехніка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр наук (MSc)
  • Інженерні дослідження
  • Автотехніка
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (38)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр наук (MSc) Програми в Інженерні дослідження Автотехніка

Ступінь магістра зазвичай присвоюється після студенти закінчують ступінь бакалавра. В деяких місцях, ступінь магістра дається тільки в науці і техніці. Часто, теза чи дослідницький проект є обов'язковою частиною ступеня. Більшість магістерські програми два роки довгий або більше.

Коли студенти запитують "Що таке магістра в області автомобільної техніки? " Вони зазвичай мають ступінь бакалавра або інший чотирирічна програма в науках вже завершена. Магістр в області автомобільної техніки ступеня потрібне інтенсивне вивчення математики та природничих наук, а також грунтовну в принципах техніці та фізики.

Переваги приймаючи магістра в автомобілебудуванні включають вищу освіту в принципах автомобільного дизайну.Учні зрозуміють, електричні системи автомобіля, компоненти трансмісії, системи інженерних, динаміки автомобіля, людського фактора в області автомобільного дизайну, матеріалів, використовуваних у виробництві автомобілів, і багато іншого.

Витрати на магістра в галузі автомобільної техніки може варіюватися велично, в залежності від таких факторів, як школи, вибраної для дослідження та довжини програми. Студенти повинні передбачати, принаймні два роки навчання на ступінь, з витрат на навчання, матеріали, книги і витрати на проживання.

Студенти можуть розраховувати різноманітні можливості для кар'єрного росту після того як вони заробили магістра в автомобілебудуванні. Деякі випускники переслідувати позиції з автомобільних компаній, будь то в області дизайну, виробництва, тестування систем, динаміки автомобіля, або інших областей. Інші студенти можуть знайти кар'єру в державних або безпеки регулюючих органів, що вимагають співробітників, щоб мати глибоке знання фізики і проектування автомобільної техніки.Пов'язані кар'єри доступні в компаніях, що виробляють автомобільні компоненти або в області передових автомобільних обслуговування і ремонту.

Багато установ дозволить студентам отримати ступінь магістра в області автомобільної техніки через інтернет-програм. Прочитайте керівництво за програмами на сайті Masterstudies ознайомитися з наявними програмами та вимогами. Виберіть школу, яка пропонує ступінь, яка може відповідати вашим потребам і застосувати онлайн. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.